Понеділок 27 березня 2023 р. 16:16 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Єдина країна

Шановні співвітчизники! Дорогі друзі!

У той час, як тимчасова антитерористична операція на сході України переросла в неоголошену війну, наш народ має згуртуватися. І довести, в першу чергу самим собі, що ми варті власної незалежності. Ми гідні споконвічних прагнень предків про свою державу. Ми спроможні дати відсіч загарбникам, які втілюють чужі панівні наміри.

І нехай ми не можемо якось вплинути на перебіг військового конфлікту, однак святий обов’язок кожного допомогти нашим військовим, учасникам АТО, пораненим та переселенцям.

Звертаємось до всіх небайдужих – громадян та юридичних осіб, долучитися до всеукраїнського благодійного і волонтерського руху й надати будь-яку можливу допомогу. Аби спростити й акумулювати надання такої підтримки, на цій сторінці розміщено контактні дані громадських організацій та ініціативних груп, що долучаються до збору коштів та гуманітарної допомоги для військовослужбовців нашого краю, які перебувають у зоні АТО, а також переселенців зі східних областей України.

Вдячні кожному, хто відгукнеться! Слава Україні! Волонтерські, благодійні організації та ініціативні групи у м. Чернігові 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.