Четвер 07 липня 2022 р. 01:47 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

 
 
 

8-9 травня – дні, які символізують перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.

Колектив Чернігівської міської лікарні №2 низько схиляє голови та вшановує тих, хто під час німецько-радянської війни своїм життям проклав дорогу до перемоги та поклав край нацистського злочину проти людства.

У межах урочистостей представники адміністрації медичного закладу здійснили покладання вінків на братську могилу, яка знаходиться в урочищі «Яловщина» на території закритого міського кладовища, та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

В урочищі захоронено близько 7500 мирних жителів єврейської національності, яких фашисти ростріляли в ярах Чернігівської Швейцарії в період з 1941 по 1943 роки (район 11-ї школи-ліцею і колишнього Юридичного технікуму).

Як зазначив головний лікар Чернігівської міської лікарні №2 Володимир Фаль, у ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму. Війна – це наш біль, війна – це наша гірка пам’ять, яка повинна передаватися з покоління в покоління, щоби це страшне лихо більше ніколи не повторилося.

Наш земний уклін усім, хто пережив роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Нехай зігріває нас всіх незгасне світло перемоги над нацизмом, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього нашої країни! Час невладний над щирою вдячністю людських сердець, і скільки б не минуло років, пам’ять про величний подвиг воїнів-захисників житиме! 
Хай мир і злагода панують на нашій землі! Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим! – промовив Володимир Фаль.


 
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.