Четвер 07 липня 2022 р. 01:23 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Казка ради здоров’я

Зубна фея – казковий персонаж, традиційний для сучасної культури. За легендою, Зубна фея дарує дитині невелику суму коштів (інколи речовий подарунок) замість втраченого «молочного» зуба, який дитина ховала під подушку. Казку про Зубну фею та мишеня Переса наприкінці ХІХ ст. створив іспанський письменник Луїс Колома для 8-річного іспанського короля Альфонсо ХІІІ, який на той час втратив свій перший молочний зуб. З того часу Зубна фея залишається дуже популярним персонажем для багатьох дітей, котрі, коли у них випадають зуби, залишають їх під подушкою.


Королівський монетний двір Канади в жовтні 2012 року представив симпатичну срібну монету «Зубна фея». Монета може стати ідеальним подарунком–пам’яттю для дитини про перший втрачений зуб.


  Дітлахи Чернігівських дитячих навчальних закладів з нетерпінням чекають на візит Зубної феї від Чернігівської міської дитячої стоматологічної поліклініки Чернігівської міської ради. Зубна фея та її друзі – Пітер Пен або Джек Горобець з  піратами  у чудовому втіленні лікарів-стоматологів поліклініки  в ігровій інтерактивній формі навчають дітей правилам догляду за зубами та здоровому способу життя. Лікарі дарують дітям незабутні враження та корисні поради, а натомість отримують радісні посмішки малечі.     На знімках: канадська срібна  монета  «Зубна фея»,  Свято  Здоров’я в ДНЗ №10 м. Чернігова,    Зубна фея  та  Пітер Пен  у  виконанні лікарів–стоматологів   М. Кармаліти та К. Гавриленка під керівництвом завідувача відділення дитячої стоматологічної поліклініки О. І. Веруги.


 

 

Завідувач відділення дитячої

стоматологічної поліклініки

Чернігівської міської ради

Веруга О. І.

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.