Четвер 07 липня 2022 р. 01:12 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Про проведення додаткових заходів

 щодо імунізації населення проти кору

 

         На виконання наказів МОЗ України від 11.09.2017 № 1082 «Про проведення заходів щодо імунізації населення проти кору в Україні», наказу Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації від 13.09.2017 № 333 «Про проведення заходів щодо імунізації населення проти кору в області» та наказу управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради від 14.09.2017 № 44-адм «Про проведення заходів щодо імунізації населення проти кору» та з метою збільшення охоплення вакцинальним комплексом дітей проти кору у м. Чернігові,   05 жовтня 2017 року  на базі дитячої поліклініки №1 ЧМР відбулась семінар-нарада щодо проведення додаткових заходів  з імунізації проти кору серед дитячого населення у віковій групі від 12 місяців до 8 років 11 місяців 29 днів.

         Проводила семінар-нараду міський педіатр Овсієнко Л.В. У нараді взяли участь дільничні лікарі та дільничні медичні сестри  дитячої поліклініки №1 Чернігівської міської ради та дитячої поліклініки №2 Чернігівської міської ради.

         На нараді були висвітлені питання  щодо необхідності організації та проведення додаткових заходів  з імунізації проти кору серед дитячого населення посиленню санпросвітроботи з батьками щодо питань проведення щеплення проти кору, яка є керованою інфекцією.

         Дитячі поліклініки міста забезпечені достатньою кількістю вакцини проти кору (КПК).

 

 

     

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.