Четвер 09 лютого 2023 р. 15:39 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Законодавча база -> Реформування

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 
ПОСТАНОВА

від 30 листопада 2016 р. № 932 
Київ

Про затвердження Порядку створення госпітальних округів

Відповідно до частини одинадцятої статті 35-2 Основ законодавства України про охорону здоров’я Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок створення госпітальних округів, що додається.

2. Установити, що госпітальні округи починають функціонувати з дати затвердження їх переліку та складу Кабінетом Міністрів України.

3. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним державним адміністраціям у місячний строк подати Міністерству охорони здоров’я пропозиції щодо переліку та складу госпітальних округів згідно з Порядком, затвердженим цією постановою.

4. Міністерству охорони здоров’я:

затвердити у місячний строк примірне положення про госпітальний округ;

розробити і подати Кабінетові Міністрів України до 1 лютого 2017 р. проект нормативно-правового акта щодо затвердження переліку та складу госпітальних округів.

5. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р. № 1113 “Про затвердження Порядку створення госпітальних округів у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві” (Офіційний вісник України, 2012 р., № 92, ст. 3736).

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 73


Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.