Понеділок 04 липня 2022 р. 03:12 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Структурні підрозділи

Відділ взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції, мобілізаційної, оборонної та спеціальної роботи Чернігівської міської ради

14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7, кабінет №3.
телефон: (0462) 77-40-14;
Електронна адреса:  [email protected]

Відділ відповідно до покладених на нього завдань виконує функції:

З питань взаємодії з правоохоронними органами:

Узагальнює інформацію про стан забезпечення прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку в місті.

Здійснює у межах наданих повноважень перевірки структурних підрозділів Чернігівської міської ради, районних у місті рад, організації, підприємств та установ міста.

Бере участь у підготовці матеріалів для засобів масової інформації.

Організовує та здійснює взаємодію виконавчих органів міської ради з правоохоронними і контролюючими органами.

Надає організаційно-методичну, інформаційно-аналітичну та іншу допомогу структурним підрозділам Чернігівської міської ради, районним у місті радам, організаціям, підприємствам та установам міста.

Координує діяльність громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону в межах, визначених чинним законодавством.

Координує діяльність та приймає участь у роботі спостережної комісії при виконавчому комітету Чернігівської міської ради.

З питань запобігання та виявлення корупції:

Підготовка, забезпечення та контроль за здійсненням заходів щодо запобігання корупції у виконавчих органах Чернігівської міської ради.

Надання методичної та консультаційної допомоги з питань дотримання вимог чинного антикорупційного законодавства у виконавчих органах Чернігівської міської ради.

Здійснення контролю за дотриманням чинного антикорупційного законодавства у виконавчих органах Чернігівської міської ради.

З питань мобілізаційної роботи:

Бере участь у реалізації концепції і проведенні заходів щодо раціонального розміщення продуктивних сил на території міста і використанні людських матеріальних, природних та фінансових ресурсів, а також виробничих потужностей в особливий період.

Взаємодіє з відповідними структурними підрозділами міської ради у питаннях узгодження планів цивільної оборони з мобілізаційними планами міста при їх виконані.

З питань оборонної роботи:

Сприяє контролю за організацією військового обліку і підготовкою громадян України до військової служби, у тому числі допризовної підготовки молоді, призовників з військово-технічних спеціальностей та військово-патріотичного виховання у м. Чернігові.

Узгоджує з організаціями, підприємствами та установами міста питання щодо забезпечення приписки і призову громадян на строкову військову службу, військовозобов’язаних на навчальні (або перевірочні) і спеціальні збори та під час мобілізації, проводить аналіз стану роботи з приписки та призову громадян.

Організовує взаємодію з військовими частинами, установами та організаціями Збройних Сил України, Національної Гвардії, Національної поліції України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Державної спеціальної служби транспорту Міністерства транспорту та зв’язку України, що дислокуються на адміністративній території міста.

З питань спеціальної роботи:

Забезпечує у виконавчих органах Чернігівської міської ради охорону державної таємниці відповідно до вимог режиму секретності в органах місцевого самоврядування згідно з чинним законодавством та діючими нормативно-правовими актами.

Контролює у виконавчих органах Чернігівської міської ради порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію згідно з вимогами чинного законодавства та діючих нормативно-правових актів.

 Здійснює своєчасний розгляд депутатських запитів, заяв, звернень та скарг громадян, підприємств, установ та організацій з питань, що належать до повноважень Відділу.

Забезпечує своєчасне опрацювання запитів на публічну інформацію з питань, віднесених до повноважень Відділу, та надання відповідей на такі запити в порядку та в строки, визначені Законом України "Про доступ до публічної інформації".

Виконує у межах компетенції розпорядження та доручення міського голови, рішення міської ради та її виконавчого комітету.

  

Прийом громадян у робочі дні з 8.00 до 17.00, перерва з 13.00 до 14.00Начальник відділу - Ткач Андрій Вікторович

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.