Четвер 07 липня 2022 р. 01:06 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Структурні підрозділи

Відділ міжнародних відносин


14000, м. Чернігів, вул.Мстиславська, 8;
тел.: (0462) 77-70-23; 77-49-44  

Електронна адреса:  [email protected]

Основні завдання:

1. Сприяння та контроль впровадження програми стратегічного розвитку міста Чернігова.

2. Організаційне та методологічне забезпечення процесів стратегічного планування та управління на рівні Чернігівської міської ради та її структурних підрозділів.

3. Сприяння залученню інвестицій та інших фінансових джерел не заборонених чинним законодавством для реалізації проектів соціально-економічного розвитку міста Чернігова.

4. Сприяння суб'єктам господарської діяльності міста Чернігова у налагодженні та впровадженні взаємовигідної співпраці з інвесторами та партнерами.

5.Реалізація політики співробітництва із зарубіжними містами-партнерами, міжнародними організаціями та іншими іноземними суб'єктами господарювання з метою соціально-економічного розвитку міста Чернігова.

6. Розробка, запровадження та сприяння використанню інновацій в організаційній, управлінській та інших сферах соціально-економічного розвитку міста Чернігова.

7. Розроблення та впровадження заходів для стимулювання в'їзного туризму як важливої та перспективної галузі економіки міста.

8. Здійснення заходів щодо поширення позитивної інформації про місто Чернігів на державному, національному та міжнародному рівнях, формування позитивного іміджу міста Чернігова.

 
Графік особистого прийому громадян:
начальник управління - щовівторка кожного тижня з 15:00 до 17:00;
заступник начальника управління - щочетверга кожного тижня з 11:00 до 13:00.

Начальник вііділу -  Атрощенко Борис Федорович

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.