Субота 03 червня 2023 р. 21:11 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «НАШ КРАЙ»

Спостерігачі місії ОБСЄ відвідали осередок «Нашого краю» у Чернігові

Представники Бюро з демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки і співробітництва (ОБСЄ) у рамках спостереження за достроковими парламентськими виборами, що відбудуться 21 липня в Україні, відвідали обласний осередок політичної партії «Наш край». Спостерігачі місії Джон Уінтерс та Веронік Лассер-фі зустрілися із головою виконкому обласної організації ПП «Наш край» Юрієм Музикою.

За його словами, формат участі партії у цій виборчій кампанії був визначений на партійному з’їзді. Зокрема, представники партії балотуються у мажоритарних округах. «Ми підтримуємо прагнення українців оновити владу та її керівні органи, а тому готові гідно представляти інтереси наших виборців», - зазначив Юрій Музика.

 Він також підкреслив, що партія «Наш край» закликала інші політичні сили конкурувати реальними справами і перспективними планами, а не пустопорожніми обіцянками.

 «Ми зацікавлені у відвертому діалозі з нашими виборцями, щоб сформулювати спільний порядок денний роботи у майбутньому парламенті», - наголосив Юрій Музика.

Довідка: Місія Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ розпочала роботу в Україні з 11 червня. Місія проведе оцінку виборів щодо відповідності до зобов’язань перед ОБСЄ та інших міжнародних стандартів демократичних виборів, а також національного законодавства. Спостерігачі будуть стежити за реєстрацією кандидатів, проведенням передвиборчої агітації, вирішенням суперечок, пов’язаних із виборами тощо. Також місія буде відстежувати висвітлення виборів у медіа. За підсумками роботи опублікують звіт.

 


Пресслужба обласної організації партії «Наш край»

none Фото  (97.69 кб.)
none Фото 2  (120.8 кб.)
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.