Субота 03 червня 2023 р. 21:52 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «НАШ КРАЙ»

Команда юніорів з Чернігова за підтримки «Нашого краю» взяла участь у всеукраїнському турнірі з дворового футболу

Команда юніорів з Чернігова за підтримки «Нашого краю» взяла участь у всеукраїнському турнірі з дворового футболу «Футбол – у кожен двір», що відбувся у столиці. Про це повідомив депутат Чернігівської міської ради від партії «Наш край», президент Асоціації дворового футболу Чернігова Богдан Ткаченко.

За його словами, команда об’єднала підлітків 14-15 років, які не займаються спортом професійно, проте люблять грати у футбол та готові захищати честь рідного міста на всеукраїнському рівні. «Хлопці провели кілька ігор, в одній з них здобули перемогу, тричі зіграли в нічию. Участь у турнірах такого рівня має важливе значення (і не обов’язково з перемогою), головне – спілкування з ровесниками з різних міст України, новий досвід і позитивні враження», - розповів Богдан Ткаченко.

Він зауважив, що окрім спортивних змагань підлітки відвідали професійний матч на стадіоні «Олімпійський». «Діти залишилися у захваті і мають намір розвивати свої навички гри у футбол», - зазначив депутат міської ради. Крім того, він повідомив про наміри відновлення цього року у Чернігові змагань з дворового футболу у юнацькій лізі, аби більше дітей долучити до здорового способу життя і мотивувати займатися спортом.

Загалом участь у турнірі «Футбол – у кожен двір» команди з Чернігова стала можливо завдяки підтримці Богдана Ткаченка та фракції «Наш край» Чернігівської міської ради.

Прес-служба обласної організації партії «Наш край»

 

none Фото  (223.34 кб.)
none Фото 2  (209.75 кб.)
none Фото 3  (215.34 кб.)
none Фото 4  (235.08 кб.)
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.