Субота 03 червня 2023 р. 21:09 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «НАШ КРАЙ»

20 травня

У Чернігові депутати «Нашого краю» підтримали відкритий Чемпіонат області з кікбоксингу

 

Депутати районних у м. Чернігові і Чернігівської міської ради підтримали відкритий Чемпіонат області ФСТ «Україна» з кікбоксингу, що пройшов в обласному центрі Чернігівщини.

Спортивні змагання зібрали понад 100 юних спортсменів з Чернігова, Чернігівського, Сновського, Новгород-Сіверського та інших районів. Переможцям у різних категоріях вручили медалі, грамоти та символічні подарунки.

Зі святом спорту дітей та тренерів привітали представники «Нашого краю»  - керівник виконкому Чернігівської обласної організації «Наш край» Юрій Музика, заступник голови Деснянської районної ради Марія Родикова, депутат Деснянської райради Наталія Кривоус, депутати Новозаводської районної ради Олександр Стрішний і Петро Стариков, депутат Чернігівської міської ради Володимир Коваленко.

Керівник Чернігівського осередку ФСТ «Україна» Андрій Кужельний наголосив, що Чернігівщина має сильне представництво у кікбоксингу, спортсмени мають перемоги не тільки на всеукраїнських, а й міжнародних змаганнях.

«Наш край» на Чернігівщині постійно підтримує розвиток спорту і популяризує здоровий спосіб життя, робить внесок у розбудову спортивної інфраструктури Чернігівської області.

 

 

 


Прес-служба обласної організації партії «Наш край»

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.