Субота 03 червня 2023 р. 22:07 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «НАШ КРАЙ»

У Чернігові «Наш край» підтримав проведення торгів з продажу права оренди земельних ділянок

Депутати Чернігівської міської ради від партії «Наш край» підтримали проведення торгів з продажу права оренди земельних ділянок. Як повідомив депутат від «Нашого краю» Віктор Бистров, відповідне рішення схвалено під час чергової сесії міської ради.

Згідно з документом, рішення «Про забезпечення конкурентного підходу до передачі в оренду вільних від забудови земельних ділянок комунальної власності» обумовлено необхідністю продажу права оренди на вільні від забудови земельні ділянки на земельних торгах з метою збільшення надходжень до міського бюджету м. Чернігова від орендної плати за користування землею від суб’єктів господарювання.

Як зазначив Віктор Бистров, цей механізм не тільки сприятиме наповненню міського бюджету, а й покращить умови для розвитку підприємництва у Чернігові, оскільки процес отримання земельних ділянок в оренду стане більш прозорим і конкурентним. Інвестор бачитиме, які земельні ділянки міськрада виставляє на продаж права оренди, і відповідно, матиме змогу придбати право оренди тієї чи іншої ділянки.

 «Все просто: хто запропонує кращий проект і сплатить більше коштів у міський бюджет, той і отримає право оренди на землю», - сказав Віктор Бистров. На його думку, це рішення, в окремих нюансах має недоліки, але це – значний крок вперед у розвитку підприємництва в обласному центрі Чернігівщини.

Прес-служба обласної організації партії «Наш край»

none Фото  (209.48 кб.)
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.