Субота 03 червня 2023 р. 21:09 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «НАШ КРАЙ»

У Чернігові «Наш край» наполіг на необхідності розробки цілісного детального плану мікрорайону вулиць Стрілецька - Волковича

Депутати фракції «Наш край» у Чернігівській міській раді наполягли на необхідності розробки цілісного проекту Детального плану територій колишнього льотного училища і 171 Чернігівського ремонтного заводу (вулиці Стрілецька, Староказармена, Волковича, Олега Кошового). Спочатку на засідання міської ради виносилися на розгляд два проекти рішень: окремо щодо вулиць Стрілецької і Староказарменої та вулиць Волковича, Олега Кошового і 171-го Чернігівського ремонтного заводу.

За словами керівника фракції «Наш край» Олександра Соколова, проектування цього великого мікрорайону Чернігова не повинно вестися шматками, адже у підсумку має постати цілісна картина забудови із об’єктами соціальної інфраструктури, зонами відпочинку, проїздами тощо. «За умов дроблення проекту ми матимемо тільки житлову забудову, хоча вже зараз у цьому мікрорайоні, приміром, вкрай необхідний дитсадок, тому всі потреби жителів необхідно враховувати і думати про розвиток міста більш масштабно», - зазначив він.

Депутат міської ради від «Нашого краю» Володимир Коваленко підкреслив, що під час проектування цього мікрорайону має враховуватися і той факт, що на території 171-го заводу є працюючі цехи, і відповідно, там є дозволи на викиди забруднюючих речовин та підвищені шуми.

У підсумку, після консультацій із депутатами питання у запропонованому форматі були зняті з порядку денного і проектування цього мікрорайону повинно вестися цілісно – одним проектом.

Прес-служба обласної організації партії «Наш край»

 

none Фото  (194.24 кб.)
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.