Субота 03 червня 2023 р. 22:12 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «НАШ КРАЙ»

У Чернігові «Наш край» відстоює інтереси мешканців мікрорайону вул. Доценка

Депутати фракції «Наш край» у Чернігівській міській раді під час чергової сесії відстоювали інтереси мешканців мікрорайону вул. Доценка, де розташований об’єкт незавершеного будівництва – тягова підстанція (належить КП «Чернігівське тролейбусне управління»). Поряд із цією станцією – загальноосвітня школа №12 і житловий будинок.

Як повідомив депутат від «Нашого краю» Богдан Ткаченко, будівля тягової підстанції упродовж понад 20 років не використовується і стала об’єктом, що становить небезпеку для дітей та створює напружену атмосферу для мешканців мікрорайону, приваблюючи людей без певного місця проживання, залежних від алкоголю чи наркотиків. З ініціативи депутата розпочався пошук шляхів розв’язання проблеми. «До мене неодноразово зверталися мешканці будинку, батьки школярів, аби вирішити це проблемне питання. Після його вивчення, робочою групою депутатів схвалено рішення, що краще об’єкт продати через аукціон, а не розбирати його, оскільки для цього потрібно витрачати кошти міського бюджету», - пояснив він.

Остаточна вартість об’єкту становить понад 100 тис. грн., однак ця сума здалася окремим депутатам міськради замалою для продажу. Хоча депутат від «Нашого краю» Володимир Коваленко наголосив, що електронний аукціон сформує ціну об’єкта – якщо буде кілька учасників, то його вартість зросте, натомість завищена вартість може взагалі не привабити потенційних покупців.

Керівник фракції «Наш край» Олександр Соколов наполягав на необхідності оперативного вирішенні соціальної складової цього питання і не затягуванні часу. Однак у підсумку схвалено рішення продажу об’єкту після проведення його експертної оцінки. Тому власне аукціон буде проведений не раніше, аніж за два місяці.

Прес-служба обласної організації партії «Наш край»

 

none Фото  (210.78 кб.)
none Фото  (158.24 кб.)
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.