Субота 03 червня 2023 р. 20:19 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «НАШ КРАЙ»

Звіт депутата Чернігівської міської ради VII скликання Вакуленка Сергія Володимировича за 2018 рік

Обраний депутатом Чернігівської міської ради VII скликання по виборчому округу №35 від  Чернігівської міської партійної організації політичної партії «Наш край» у Чернігівській міській раді. Заступник голови постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв'язку та енергозбереження.

За минулий рік мною, як депутатом Чернігівської міської ради, було прийнято на особистому прийомі 464 громадянина та 988 громадян було прийнято моїми помічниками у депутатській приймальні, що розташована в Чернігівському ліцеї №32 за адресою: вул .Шевчука, 11,к.108.

Загальна кількість наданих депутатських звернень з минулий рік становить 102 депутатське звернення до різних структурних підрозділів Чернігівської міської ради, комунальних підприємств та центральних органів виконавчої влади. Зазначені звернення були спрямовані, як на вирішення дрібних проблем так і на розвиток мікрорайону в цілому.

Значну увагу приділяв благоустрою мікрорайону та сприяв покращенню стану житлового фонду багатоквартирних будинків незалежно від форми управління.

Результатом минулорічної діяльності на виборчому округу, при співпраці зі структурними  підрозділами Чернігівської міської ради, комунальними підприємствами міста та активній роботі у постійній комісії, було проведено ряд заходів спрямованих на розвиток мікрорайону «Градецький». Про роботу, що була проведена у виборчому окрузі та питання, які необхідно вирішувати в подальшому, мною було прозвітовано на зустрічі з виборцями, яка відбулася в громадській приймальні.

 

З повагою

Депутат міської ради                                                   С. В. Вакуленко

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.