Субота 03 червня 2023 р. 22:08 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «НАШ КРАЙ»

Звіт про діяльність депутата Чернігівської міської ради VII скликання

Козиря Володимира Олександровича за 2018 рік

Обраний депутатом Чернігівської міської ради VII скликання по виборчому округу №36 від Чернігівської міської партійної організації політичної партії «Наш край» у Чернігівській міській раді.

За минулий рік мною, як депутатом Чернігівської міської ради, прийнято на особистому прийомі 250 громадян та 528 громадян було прийнято моїми помічниками у депутатській приймальні, що розташована за адресою: вул.Борисенка, 39.

Загальна кількість наданих депутатських звернень за минулий рік становить 96 депутатське звернення до різних структурних підрозділів Чернігівської міської ради, комунальних підприємств та центральних органів виконавчої влади. Зазначені звернення були спрямовані, як на вирішення дрібних проблем так і на розвиток мікрорайонів міста взагалі. Значну увагу приділяв благоустрою мікрорайонів та сприяв покращенню стану житлового фонду будинків незалежно від форм управління.

Результатом минулорічної діяльності на виборчому округу, при співпраці зі структурними підрозділами Чернігівської міської ради, комунальними підприємствами міста та активній роботі у постійній комісії, було проведено ряд заходів спрямованих на розвиток мікрорайонів міста.

Про роботу, що була проведена у виборчому окрузі та питання, які необхідно вирішувати в подальшому, мною було прозвітовано на зустрічі з виборцями, яка відбулася в громадській приймальні.

 

З повагою

Депутат міської ради                                                   В.О. Козир

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.