Субота 03 червня 2023 р. 22:14 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «НАШ КРАЙ»

У Чернігові збережено пільгові дачні перевезення, - «Наш край»

У Чернігові депутати фракції міськради «Наш край» підтримали пільгові перевезення до дачних масивів, що триматимуть упродовж весняно-літнього періоду. Відповідне рішення схвалено під час чергової сесії міської ради.

Зокрема, депутати внесли зміни до Програми компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян у міському електро- та автомобільному транспорті загального користування на 2019-2021 роки.

За словами депутата міськради від «Нашого краю» Володимира Козиря, безкоштовні перевезення громадян до дачних ділянок традиційно виконуватимуться щочетверга. Водночас, пільгові категорії чернігівців, проїзд яких компенсується у рамках програми, користуватимуться своїм правом і в інші дні.

«Ми розуміємо, що проїзд до дачних ділянок – важливе для чернігівців соціальне питання. Тому пільговий проїзд буде збережено», - наголосив Володимир Козир.

         Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.