Субота 03 червня 2023 р. 20:22 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «НАШ КРАЙ»

Чернігівська міськрада затвердила склад молодіжної ради

У Чернігові розпочне роботу міська молодіжна рада, її персональний склад затверджено під час засідання чергової сесії міської ради. До створення цього дорадчого органу долучилися і представники політичної партії «Наш край», беручи участь у розробці установчих документів дорадчого органу.

Депутат від «Нашого краю» у Деснянській районній у місті раді Сергій Кужельний увійшов до складу молодіжної ради. Він переконаний, що робота ради покращить комунікацію органів влади та молоді Чернігова і реально сприятиме вирішенню молодіжних проблем.

Загалом, до складу міської молодіжної ради увійшли 33 чернігівці віком від 14 до 35 років. Це представники молоді з числа молодіжних громадських організацій, громадських організацій, що працюють з молоддю, студентського та учнівського самоврядування, незареєстрованих молодіжних об’єднань та ініціативна молодь. У рішенні вказується, що з кожним представником міської молодіжної ради проведено співбесіду, а також рейтингове голосування.

Згідно зі схваленим міськрадою рішенням, метою діяльності молодіжної ради є сприяння залученню молоді до процесу прийняття рішень, що стосуються формування міської політики. Вона виконуватиме консультативно-дорадчі функції. Результатом діяльності Чернігівської молодіжної міської ради стане розробка рекомендацій,що мають сприяти прийняттю найбільш якісних рішень органами місцевого врядування та їх структурними підрозділами щодо питань, які впливають на життя молоді та сприяти участі молоді у процесі прийняття всіх рішень.

 

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

 

none Фото  (196.87 кб.)
none Фото  (218.1 кб.)
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.