Субота 03 червня 2023 р. 20:02 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «НАШ КРАЙ»

У  Чернігові привітали ветеранів війни в Афганістані

 У Чернігівському обласному музично-драматичному театрі пройшли урочисті збори з нагоди Дня учасників бойових дій на території інших держав та 30-річчя виведення військ із Афганістану. До організації та участі у заході долучилися представники місцевого осередку політичної партії «Наш край».

Ветеранів війни в Афганістані, членів родин загиблих привітали керівники області і міста, представник оперативного командування «Північ». Голова обласного відділення УСВА, керівник фракції «Наш край» у Чернігівській міськраді Олександр Соколов підкреслив, що ставлення до учасників війни в Афганістані змінювалося залежно від суспільних настроїв, але для всіх її учасників незмінними залишилися поняття «віра, Вітчизна, честь». «Служити Вітчизні – велика честь», - сказав він.

Олександр Соколов наголосив, що обласна організація ветеранів Афганістану є однією з активних і дієвих в Україні, адже завдяки спільній роботі на честь земляків, загиблих в Афганістані, названо 53 вулиці, відкрито десятки меморіальних дощок і стел, організована робота з підтримки побратимів тощо.

Не залишаються воїни-«афганці» осторонь сучасних подій – під час війни на сході України близько 1000 ветеранів Афганістану захищали територіальну цілісність і незалежність України, 22 з них загинули, у тому двоє уродженців Чернігівщини – Віктор Маслов та Герой України Олег Міхнюк.

Керівники області та міста вручили активістам ветеранського руху почесні грамоти і подяки. Завершилися урочисті збори концертною програмою.

Крім того, заходи на честь ветеранів Афганістану відбудуться 15 лютого. Зокрема, заплановано мітинг та покладання квітів до Пам’ятного знаку чернігівцям – воїнам-інтернаціоналістам, а також відкриття фотодокументальної виставки, присвяченої 30-річчю з дня виведення військ з Афганістану.

         Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

 

none Фото  (148.49 кб.)
none Фото  (204.02 кб.)
none Фото  (238.69 кб.)
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.