Субота 03 червня 2023 р. 20:30 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «НАШ КРАЙ»

У Чернігові «Наш край» долучився до організації спортивного свята на льоду

Зимові масово-спортивні змагання «Свято на льоду» організував у Чернігові місцевий осередок партії «Наш край» спільно з міським центром «Спорт для всіх» та обласною Федерацією хокею.

Учасниками свята на найбільшій ковзанці міста стали майже 100 чернігівців – дорослих і дітей. Там пройшли змагання з індивідуального та командного бігу на ковзанах. У кожному із видів змагань були визначені переможці, які отримали почесні грамоти, а всі учасники – солодкі подарунки від «Нашого краю». Серед гостей свята – заступник голови Деснянської районної у місті ради Марія Родикова, а також депутати цієї райради від партії «Наш край» Наталія Кривоус і Тетяна Васкова.

Керівник виконкому Чернігівської обласної організації політичної партії «Наш край» Юрій Музика підкреслив, що партія активно підтримує розвиток саме масового спорту, популяризує здоровий спосіб життя. «Сьогоднішнє свято на льоду – це чудова нагода зустрітися з друзями, відвідати ковзанку та отримати незабутні емоції», - зазначив він.

Юрій Музика наголосив, що спортивні заходи «Нашого краю» проходять не тільки в обласному центрі, а й громадах Чернігівщини. Приміром, торік у Носівці за підтримки «Нашого краю» був відкритий льодовий майданчик, який працює і цьогоріч, збираючи до участі у спортивних змаганнях і відпочинку жителів ОТГ.

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

none Фото  (2774.86 кб.)
none Фото  (3127.49 кб.)
none Фото  (3358.6 кб.)
none Фото  (3867.33 кб.)
none Фото  (3623.24 кб.)
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.