Субота 03 червня 2023 р. 21:15 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «НАШ КРАЙ»

30 листопада


Депутати Чернігівської міськради схвалили звернення про зарахування адмінштрафів до міського бюджету


Депутати Чернігівської міської ради підтримали звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України, ініційоване фракцією «Наш край», щодо зарахування адміністративних штрафів за порушення правил дорожнього руху до місцевих бюджетів. Відповідне рішення схвалено під час чергової сесії міської ради.

Як пояснив депутат Чернігівської міської         ради від партії «Наш край» Віктор Бистров, упродовж 2008-2009 років 50% адміністративних штрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, що накладаються уповноваженими органами, зараховувалися до складу доходів державного бюджету, інші 50% – до  складу доходів місцевих бюджетів. Однак у 2009 році Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», відповідно до яких з переліку доходів місцевих бюджетів, що враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів (стаття 64), виключено пункт стосовно зарахування до місцевих бюджетів 50% надходжень адміністративних штрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього рух. Внаслідок цих змін, втрати бюджету міста щорічно складають майже 3 млн. грн.

Чернігівська міська рада звернулася до центральних органів влади з проханням внести зміни до Бюджетного кодексу України, а саме: повернути в перелік доходів місцевих бюджетів, що враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів, надходження адміністративних штрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. На переконання депутатів, це дозволить збалансувати місцеві бюджети шляхом збільшення джерел надходжень.


Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.