Субота 03 червня 2023 р. 20:58 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «НАШ КРАЙ»

Держбюджет потребує вдосконалення - «Наш край»

Бюджет на наступний рік не ідеальний, але країна не може жити без ухваленого бюджету. Уряд вже зараз має розпочати підготовку змін до держбюджету, переконаний депутат Чернігівської міської ради від партії «Наш край» Віктор Бистров.

Він зазначив, що раніше партія вже заявляла: бюджет на 2019 рік не повністю враховує потреби місцевих громад у сфері освіти та охорони здоров’я. «На жаль, центральна влада знову переклала фінансування вказаних видатків на місцеві бюджети», - констатував Віктор Бистров.

Експерти вказують, що видатки місцевих бюджетів за напрямками освіти та охорони здоров’я недофінансовані. Йдеться про субвенції, які надаються місцевим бюджетам із державного.

Наступного року мають відбутися щонайменше два раунди загальнонаціональних виборів та щонайменше один у новостворених громадах. Тож уряду однаково доведеться шукати джерела фінансування видатків на освіту й охорону здоров’я для місцевих бюджетів.

«Наш край» закликає уряд вже зараз думати над змінами до держбюджету-2019.


Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

none Фото  (1250.76 кб.)
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.