Субота 03 червня 2023 р. 21:11 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «НАШ КРАЙ»

Чернігівський осередок "Нашого краю" долучився до дискусії щодо поліпшення діяльності партій

Представники Чернігівської обласної організації політичної партії «Наш край» обговорили із активістами громадської організації «Центр UA» питання поліпшення функціонування політичних партій в Україні.

За словами голови громадської організації Олега Рибачука, Центр UA ініціював обговорення проблем діяльності партій з регіональними осередками політичних сил, на основі яких буде сформований документ про публічну політику – так звана «зелена книга проблем». Після цього відбудеться обговорення на центральному рівні альтернатив рішень, осмислених у «зеленій книзі». За результатами консультацій буде підготовлена «біла книга» - дороговказ для написання проектів нормативно-правових актів, що регулюють діяльність партій, зокрема, пропозиції до чинного Закону України «Про політичні партії в Україні». Під час зустрічі із чернігівським осередком «Нашого краю» йшлося про реєстрацію і контроль діяльності політичних партій, вимоги до партійних статутів, різні моделі їх фінансування.

Керівник виконкому обласної організації партії «Наш край» Юрій Музика зауважив, що запропоновані до дискусії питання є важливими та актуальними, оскільки дозволяють розробити «правила гри», за дотримання яких кожний громадянин матиме змогу долучитися до політичної діяльності і зробити конкретні кроки задля розвитку свого краю. Представники «Нашого краю» наголосили на необхідності прозорої партійної діяльності, дотриманні внутрішньопартійної демократії і дисципліни, реальної підзвітності перед виборцями.

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.