Субота 03 червня 2023 р. 21:36 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «НАШ КРАЙ»

У Чернігові "Наш край" підтримав звернення щодо непідвищення ціни на газ
Фракція партії "Наш край" у Чернігівській міськраді підтримала звернення міської ради до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України "Про підвищення ціни на газ для населення від 19 жовтня 2018 року №838". Рішення схвалено під час чергової сесії.
 За словами депутата фракції «Наш край» Віктора Бистрова, питання тарифів традиційно має дві складові, що стосуються підприємств і людей. Підприємства прагнуть мати економічно обґрунтовані тарифи, однак усім варто враховувати та розуміти спроможність людей сплачувати за ці тарифи, тим паче, коли йдеться про вартість газу, видобуток якого Україна може нарощувати для власних потреб. «Ми повинні дбати про добробут громадян і звертати увагу на співвідношення пенсій та заробітних плат із розмірами тарифів, на розмір яких значно впливає в тому числі вартість газу», - прокоментував Віктор Бистров.
Також він нагадав, що у рамках всеукраїнської кампанії проти підвищення ціни на газ представники "Нашого краю" зібрали на Чернігівщині близько 25 тисяч підписів.

Прес-служба обласної організації ПП "Наш край"
none Фото  (134.37 кб.)
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.