Субота 03 червня 2023 р. 20:36 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «НАШ КРАЙ»

У Чернігові "Наш край" - за збереження пільгових ставок податків для підприємців – фізичних осіб

Фракція політичної партії «Наш край» у Чернігівській міській раді підтримала внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30 січня 2015 року «Про місцеві податки», що передбачає збереження на попередньому рівні ставок податків для підприємців. Відповідний документ схвалений під час чергової сесії міської ради.

Схвалене рішення передбачає збереження фіксованої ставкиєдиного податку з розрахунку на календарний місяць на рівні 18% розміру мінімальної заробітної плати для підприємців другої групи єдиного податку. Хоча з 1 січня 2019 року для другої групи платників єдиного податку фіксована ставка мала би становити 20%.

Враховуючи звернення депутатів міської ради та підприємців міста щодо зниження розміру єдиного податку для другої групи платників спрощеної системи оподаткування та з огляду на фінансові можливості міського бюджету міста Чернігова, ставку податку для фізичних осіб - підприємців, що займаються роздрібною торгівлею з лотків і на ринках, збережено на рівні – 10% розміру мінімальної заробітної плати.

 «Ми розуміємо, що зростання податків одразу позначиться на зростанні цін, а це аж ніяк не покращить купівельну спроможність наших людей. Тому це рішення схвалено, як в інтересах місцевих підприємців, так і всіх чернігівців», - прокоментував депутат міської ради від партії «Наш край» Віктор Бистров.

 

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

 

none Фото  (316.79 кб.)
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.