Субота 03 червня 2023 р. 20:07 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «НАШ КРАЙ»

Політична партія «Наш край» має посилити внутрішньопартійну дисципліну, аби працювати більш результативно і виконувати свої обіцянки. Про це заявив керівник фракції «Наш край» у Чернігівській міській раді Олександр Соколов.

За його словами, у нашій країні розвинута практика «політичних хамелеонів» - політиків, які міняють не лише партії, а й часто змінюють свою позицію з принципових питань, виступають з гаслами, що кардинально протилежні тим, які говорили раніше, на попередніх виборах. «Це обумовлено різними чинниками: відсутністю партійної принциповості, чіткої позиції партії, тим, що правила гри в партіях часто змінюються, і тим, що не вибудовується система взаємодії з депутатськими корпусами всіх рівнів та безконтрольністю, що говорять і що роблять депутати від партії», - зазначив Олександр Соколов. Як наслідок, на його думку, в Україні не розвивається та руйнується таке поняття як політична культура та її складова партійна дисципліна.

Керівник фракції «Наш край» у Чернігівській міськраді вважає, що партія має посилити на місцях партійну дисципліну. Серед необхідних заходів він назвав запровадження моніторингу діяльності керівників територіальних та місцевих організацій партії, депутатів рад. «Методи впливу на порушників партійної дисципліни повинні бути закріплені внутрішньопартійними документами, перш за все, статутом партії», - підкреслив Олександр Соколов.

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

 

none Фото  (45.1 кб.)
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.