Неділя 27 листопада 2022 р. 00:38 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «Демократичний Альянс» (ДемАльянс)»

Звіт депутата Чернігівської міської ради VII скликання

                                                                              ТарасоваВіктора Володимировича за 2017 рік 

Обраний депутатом Чернігівської міської ради VII скликання по виборчому округу №4 від Чернігівської міської партійної організації політичної партії «Демократичний Альянс» (ДемАльянс)». Член фракції «Демократичний Альянс» (ДемАльянс)» у Чернігівській міській раді. Заступник голови постійної комісії міської ради з питань регламенту, законності, прав і свобод громадян та запобігання корупції.

За 2017 рік, як депутатом Чернігівської міської ради, було прийнято на особистому прийомі 96 громадян у депутатській приймальні, котра розташована за адресою вул. Гонча, 57.

Загальна кількість поданих депутатських звернень за 2017 рік становить 56 депутатських звернень до різних структурних підрозділів Чернігівської міської ради, комунальних підприємств та центральних органів виконавчої влади, а також 6 депутатських запитів, оголошених під час сесій міської ради. Депутатські звернення тазапити були спрямовані, як на вирішення особистих й побутових проблем окремих громадян так й на розвиток виборчого округу (центральна частина міста)та міста в цілому. Особливу увагу приділяв питанням  роботи сфери ЖКГ, забезпечення громадської безпеки таблагоустрою міста.

 Результатом минулорічної діяльності на виборчому округу, при співпраці зі структурними підрозділами Чернігівської міської ради, комунальними підприємствами міста та активній роботі з іншим членами команди чернігівського ДемАльнясу, було проведено ряд заходів спрямованих на забезпечення ефективної роботи громадського транспорту, створення та підтримку діяльності ОСББ, покращення інвестиційної привабливості та підприємницької  діяльності в місті.

Про роботу, яка була проведена у виборчому окрузі та питання, які необхідно вирішувати в подальшому, мною було прозвітовано на зустрічі з виборцями, яка відбулася в громадській приймальній.

 

З повагою

Депутат Чернігівської міської ради                                                                                                             В. В. Тарасов

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.