Субота 26 листопада 2022 р. 23:33 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «Демократичний Альянс» (ДемАльянс)»

На розгляд депутатам Чернігівської міської ради під час сесії був запропонований проект рішення від двох фракцій («ДемАльянс» та «Об’єднання «Самопоміч») щодо скасування попереднього рішення виконавчого комітету, який встановив вартість проїзду в 4,5 грн, до поки перевізники виконають належним чином відповідний Меморандум.

Рішенням виконавчого комітету від 24 березня 2017 року № 135  була прийнята гранична вартість проїзду – 4,5 грн. Але тоді була публічна домовленість з перевізниками, що тільки при умові бездоганного виконання вимог Меморандуму, вони зможуть розраховувати на вартість 4,5 грн тільки з 1-го серпня. А поки – 4 грн. 

Чому з’явився цей проект рішення?

«Не було проведено аналізу та не надано звіту щодо виконання перевізниками зазначених у Меморандумі умов. А отже немає підстав вважати, що вказані умови виконані. Також надходять численні скарги від мешканців м. Чернігова щодо недотримання умов Договорів на перевезення з боку перевізників стосовно недотримання графіків руху, неналежного технічного та санітарно-естетичного стану транспортних засобів тощо. Окрім цього, далеко не всі транспортні засоби на міських маршрутах відображаються у системі GPS-моніторингу. А це є головними вимогами, з якими погодились перевізники, підписуючи Меморандум» - говорить громадська активістка Тетяна РОМАНОВА.

Правила дії Меморандуму

В Меморандумі на перевезення було вказано, що невиконання перевізниками своїх обов’язків дає право міській владі скасувати рішення про підвищення тарифу до 4,50 грн. Проте відбулося протилежне: при невиконанні перевізниками умов Меморандуму міська влада дозволила підвищити вартість проїзду. Хоча ніяких підстав для цього не було.

Не всі «погані»

Звичайно, є деякі маршрути з достатньо чистими та охайними салонами, належним дотриманням графіків руху та нормальним рухомим складом. Це тільки підтверджує реальність виконання поставлених вимог. Так чому ці вимоги не виконуються на більшості інших маршрутів?

«Досягнути змін у покращення якості послуг громадського транспорту, на які заслуговують чернігівці, можливо завдяки бажанню міської влади рухатись у цьому напрямі. Поки цього бажання не помітно» - каже голова фракції “ДемАльянс”у міській раді Віктор ТАРАСОВ.

Маленькі успіхи – звіт буде

Так як під час сесії голосів не вистачило, щоб включити проект рішення в порядок денний, від фракції «Демальянс» був поданий депутатський запит щодо проведення публічного звітування-обговорення по результатам виконання цього Меморандуму з перевізниками. Запит був підтриманий більшістю депутатами. А тому в найближчий час сподіваємось побачити публічний звіт перед чернігівцями від керівництва міста щодо виконання поставлених вимог до перевізників.


Прес-служба
Чернігівської міської організації
партії «Демальянс»

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.