Неділя 27 листопада 2022 р. 00:51 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «Демократичний Альянс» (ДемАльянс)»

Позиція фракції «ДемАльянс» щодо деяких питань ХV сесії Чернігівської міської ради

 

З переліку питань п’ятнадцятої сесії Чернігівської міської ради хочемо озвучити  позицію ДемАльянсу щодо тих питань, що можна назвати резонансними та важливими для Чернігова.

 Підтримали Програму розвитку туризму та промоції Чернігова на 2017-2018 роки, внісши свої корективи, що стосуються недоцільності промоції алкогольних свят в міській програмі.

Підтримали Програму забезпечення діяльності КП «Муніципальна поліція» на 2017 рік. З наполегливим проханням деталізувати конкретні напрямки роботи, очікувані кількісні та якісні результати діяльності підприємства в 2017 році. Це прохання керівник КП частково виконав, а більш детальнішу інформацію обіцяв надати вже в березні.

Загалом підтримали Порядок виявлення, обстеження та вжиття відповідних заходів щодо усунення дефектів технічного стану житлового фонду міста та його безпечній експлуатації на 2017-2019 роки.  Це ж питання стосується і програми сприяння збереженню та покращенню технічного стану багатоквартирних житлових будинків.

Загальна позиція Демальянсу полягає в тому, що кожен власник приватизованої квартири має відчути себе співвласником всього будинку, а не лише своєї квартири. А всі мешканці разом мають вболівати за стан всього спільного майна, яким і є будинок. При цьому зважаючи на невисокий рівень життя населення протягом останніх 25 років, міська влада мала б повідомити і допомогти з реалізацією всіх можливих шляхів приведення аварійних і не дуже будинків до належного стану. Формування відповідального власника передбачає, на нашу думку, спільну дію співвласники-влада, проте ключову роль мають відігравати співвласники. 

Повністю підтримали Програму розвитку велосипедного руху на 2017-2020 роки. Віримо в здоровий спосіб життя та необхідність розширення можливостей для велосипедистів Чернігова.

Не підтримали зміни до комплексної цільової програми розвитку ЖКГ на 2017-2020 роки. Ми не підтримували її за основу, оскільки вважаємо за доцільним розвивати ринок послуг ЖКГ, зокрема і приватного сектору, а не підсилювати існуючі комунальні ЖЕКи та інші підприємства. Дана ж програма передбачає суттєве підсилення матеріально-технічної бази комунальних підприємств , що ставить їх в нерівні умови з приватними підприємствами.

При голосуванні за питання умов оплат праці новообраному заступнику міського голови наголосили на неприпустимості та корупційних ризиках підходу, коли посадовець  йде на нову посаду такого високого рівня, отримуючи значно нижчу зарплатню, ніж на попередньому місці роботи.

Підтримали рішення про надання дозволу про розробку технічної документації  120 земельних ділянок для учасників АТО, які шляхом жеребкування розподілила Рада ветеранів АТО.

Не підтримали виділення у власність дачних земельних ділянок садового товариства ГРІМ-ВІРА  з двох причин:

Вважаємо доцільним надання у власність земельних ділянок для подібних товариств виключно після повної інвентаризації землі міста Чернігова, яка запланована на 2017 рік.

Історія приватизації цих земель почалася із 120 ділянок, що явно роками оброблялись для городництва. Та в процесі розробки документації «за компанію» додалось більше 30 ділянок без жодних ознаки садово-огородніх робіт. Ці ділянки вигідно знаходяться біля прибережної смуги Земснаряду. Вбачаємо в цьому можливу корупційну вигідних ділянок під шумок допомоги городникам.

 

 Будемо раді почути ваші коментарі  та пропозиції щодо збільшення ефективності роботи фракції партії ДемАльянс  в Чернігівській міській раді. 

 

Ігор Андрійченко,

голова фракції «ДемАльянс» Чернігівської міської ради

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.