Неділя 27 листопада 2022 р. 01:32 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Фракція політичної партії «Демократичний Альянс» (ДемАльянс)»

  • Позиція «Демальянсу» з деяких питань ХІІІ сесії Чернігівської міськради


За традицією публікуємо позицію фракції «Демальянсу» по ряду важливих питань 13-ї сесії Чернігівської міськради. Про деякі з них:

Голосували проти звільнень заступників міського голови Бондарчука та Кириченка, оскільки вважаємо ці рішення більш політичними, ніж управлінськими. Натомість запропонували міському голові провести місячник публічної оцінки діяльності заступників і лише після цього ухвалювати будь-які кадрові рішення. 

Підтримали створення трьох комунальних спортивних шкіл і перехід тренерських колективів із ФСТ «Україна» в новостворені міські спортивні школи. Таким чином міське управління спорту зможе не лише фінансувати ці школи, але й повноцінно впливати на їх розвиток.

Підтримали створення комунального підприємства «Муніципальна поліція», але за умови конкурсного підходу обрання керівника даного підприємства та врахуванням виконавчим комітетом можливих доповнень до проекту Статуту підприємства.

Утримались від підтримки п’ятирічної програми ЖКГ міста з огляду на необхідність визначення містом майбутньої долі ЖЕКів. Створення ОСББ, передача будинків управлінським компаніям значно зменшують роль ЖЕКів. У даній програмі передбачено зміцнення матеріально-технічної бази на суму понад 100 млн грн. Значно меншу суму можна було б витратити на зовнішню закупівлю послуги (аутсорсинг), тим самим стимулюючи ринок і розвиваючи конкуренцію між обслуговуючими кампаніями.

Загалом розуміючи необхідність відновлення тепломереж міста, не підтримали продовження договору оренди ТЕЦ компанією «ТехНова». Оскільки, в першу чергу, це  рішення продовжить монопольний вплив «ТехНови» на теплозабезпечення міста на 20 років. По-друге, в разі зникнення цієї компанії всі наступні ризики з несплатою кредиту ляжуть на плечі міського бюджету. По-третє, ми вважаємо, що загалом відновленням мереж міста бажано займатись самому місту, забезпечуючи максимальне збереження тепла. 

Пропонували скасувати містобудівні умови забудови Кордівки, за якими ще з 2012 року забудовник «Єврокон–Полісся» намагався в лісі побудувати свої будинки. Багато років ця територія була предметом для скандалів та акцій протесту громадськості. Рішенням проблеми може бути або скасування містобудівних умов, або ж їх зміна з метою збереження зеленої зони урочища. Пропозиція не була підтримана радою.

Голосували за зняття питання про затвердження проекту відведення і зміни цільового призначення ділянки в 3,65га, яке орендує ТОВ «Житлобудсервіс» та прагне забудувати мікрорайон, межуючий з РЛП «Ялівщина». Пропонували відкласти це питання до визначення чітких меж РЛП «Ялівщина», щоб зняти всі спекуляції та спірні питання. Пропозиція не була підтримана радою і проект забудовнику затвердили.

Голосували проти виділення земельних ділянок садівничому товариству «ГРІН-ВІРА», підтримуючи виділення їм цих ділянок під огородництво. Принаймні до проведення в наступному році остаточної інвентаризації земель міста і визначення остаточної кількості самозахоплених земель. 

Бюджет Чернігова на 2017 рік.

Підтримали проект бюджету на 2017 рік, усвідомлюючи необхідність мати його проект для проведення оперативних переговорів з Кабінетом Міністрів. Проте наполягаємо на здійсненні витрат бюджету розвитку (240 млн грн) з урахуванням наступних пріоритетів:

1) збереження історико-культурної спадщини та зелених зон міста для майбутніх поколінь;

2) увага галузям, що сприяють самоорганізації та матимуть багаторазовий ефект для міста (створення ОСББ, умови ведення бізнесу, конкурентні умови, туристична привабність й інфраструктура, освіта й таке інше).

Стратегія розвитку Чернігова на 2017-2020 роки має бути дороговказом і планом конкретних дій для міської влади, в тому числі й на пріоритетні напрямки витрати бюджетних коштів.

 
Ігор Андрійченко,
голова фракції «Демальянсу»
в Чернігівській міськраді

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.