Понеділок 27 березня 2023 р. 17:27 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Депутатський корпусБерезинець Ірина Геннадіївна

  
   Дата народження
08.08.1969
 Де і ким працює Директор, ТОВ "Аксіос Сівер"
 Суб’єкт висування , партійність Чернігівська міська організація Радикальної партії Олега Ляшка, фракція Радикальної партії Олега Ляшка
 Посада в раді заступник голови постійної комісії
 Постійна депутатська комісія постійна комісія міської ради з питань комунальної власності,  бюджету та фінансів
 Контактний телефон, електронна адреса 097-932-11-05;  [email protected]  
 Адреса громадської приймальні 14017, м. Чернігів, вул. Щорса 38а "Центр бізнесу"
 Періодичність та години прийому громадян за попередньою домовленістю
 Помічники-консультанти  Михайлюк Сергій Юрійович
 Тищенко Володимир Михайлович (згідно поданої заяви з 19.12.2018 року не являється помічником)
 Черенько Ірина Григорівна

Подані проекти рішень

- Проект рішення "Про Звернення щодо вжиття невідкладних заходів для звільнення народного депутата України Савченко Надії Вікторівни" (прийнято, як рішення на 5-й (позачерговій) сесії Чернігівської міської ради 7 скликання за № 5/ VII–2 від 11 березня 2016 року)  

- Проект рішення "Про додаткове маркування товарів російського походження у торговельних закладах м.Чернігова" (прийнято, як рішення на 6-й сесії Чернігівської міської ради 7 скликання за № 6/ VII–38 від 31 березня 2016 року) 

- Проект рішення "Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30 січня 2015 року “Про місцеві податки” (47 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (49 сесія, 53 сесія 6 скликання, № 3/VII-11, № 13/VII-20, № 14/VII - 20)" (прийнято, як рішення на 16-й сесії Чернігівської міської ради 7 скликання за № 16/ VII–02 від 28 лютого 2017 року) 

 - Проект рішення "Про Звернення до Верховної Ради України щодо підтримки проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання адміністративної відповідальності за порушення трудового законодавства»" (прийнято, як рішення на 16-й сесії Чернігівської міської ради 7 скликання за № 16/ VII–28 від 28 лютого 2017 року)  

                                                                                         Депутатські запити

  Депутатський запит депутата Чернігівської міської ради Березинець І.Г. щодо невідкладного ремонту ливневої каналізації на автошляхах міста (8 сесія 7 скликання)  

  - Депутатський запит депутата Чернігівської міської ради Березинець І.Г. щодо приведення у відповідність до вимог ДСТУ поверхонь пристроїв примусового зниження швидкості у м.Чернігові (9 сесія 7 скликання)  

   - Депутатський запит депутата Чернігівської міської ради Березинець І.Г. щодо приведення у відповідність до вимог ДСТУ поверхонь пристроїв примусового зниження швидкості у м.Чернігові (19 сесія 7 скликання)   

   - Депутатський запит депутата Чернігівської міської ради Березинець І.Г. щодо облаштування перехрестя вулиць Малясова та Промислової пристроями примусового зниження швидкості(19 сесія 7 скликання)   

  - Депутатський запит депутата Чернігівської міської ради Березинець І.Г. щодо впорядкування нормативних актів , які стосуються захисту майна та корпоративних прав підприємців, інвесторів та громадян(20 сесія 7 скликання)

  - Депутатський запит депутата Чернігівської міської ради Березинець І.Г. щодо облаштування підземного переходу на перехресті проспектів Перемоги та Миру пристроєм для переміщення людей з інвалідністю(29 сесія 7 скликання)

  - Депутатський запит депутата Чернігвської міської ради Березинець І.Г. щодо запобігання розповсюдження та популяризації наркотичних та психотропних засобів через мережу Інтернет, у навчальних закладах, громадському транспорті та ін.(30 сесія 7 скликання)

  - Депутатський запит депутата Чернігівської міської ради Березинець І.Г. щодо облаштування торгівельних майданчиків для реалізації мешканцями  міста надлишків сільгосппродукції(33 сесія 7 скликання)

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.