Вівторок 16 серпня 2022 р. 15:25 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Виконання бюджету

 
УКРАЇНА 

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(п’ятдесят перша сесія шостого скликання)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

4 червня 2015 року

 

 
Про виконання міського бюджету
за І квартал 2015 року

 

 

Керуючись пунктом 23 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та статтями 28 та 80 Бюджетного кодексу України зі змінами і доповненнями, міська рада вирішила:

1.         Затвердити Звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2015 року:

за доходами в сумі 324 864 507,28 грн, у тому числі за доходами загального фонду міського бюджету в сумі 309 809 310,51 грн та за доходами спеціального фонду міського бюджету в сумі 15 055 196,77 грн;

за видатками в сумі 286 751 865,74 грн, у тому числі за видатками загального фонду міського бюджету в сумі 256 458 407,33 грн та за видатками спеціального фонду міського бюджету в сумі 30 293 558,41 грн;

за кредитуванням в сумі -30 464,35 грн, у тому числі за кредитуванням спеціального фонду міського бюджету в сумі -30 464,35 гривень.

2. Державній податковій інспекції у м. Чернігові Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області (Уляненко Ф. М.), Чернігівській митниці Державної фіскальної служби (Шавлак О. В.), виконавчому комітету міської ради забезпечити виконання завдань з мобілізації надходжень до державного та міського бюджетів податків, зборів (обов’язкових платежів) в обсягах, визначених розписами міського та державного бюджетів на 2015 рік.

3. Виконавчим комітетам міської та районних у місті Чернігові рад:

3.1. Активізувати роботу міської та районних комісій щодо забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, погашення заборгованості із заробітної плати та аналізу фінансово-господарської діяльності підприємств щодо своєчасної виплати заробітної плати у розмірах, не нижчих встановленого законодавством рівня, заслуховувати керівників підприємств, де заробітна плата виплачується менше встановленого законодавством рівня.

3.2. Здійснювати постійний моніторинг з погашення суб’єктами господарювання заборгованості із виплати заробітної плати. За результатами моніторингу надавати пропозиції щодо заслуховування керівників підприємств, які не вживають достатніх заходів щодо скорочення цієї заборгованості.

4. Державній податковій інспекції у м. Чернігові Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області (Уляненко Ф. М.):

4.1. Вжити конкретні кроки та заходи, спрямовані на скорочення реальних обсягів податкового боргу до бюджетів усіх рівнів.

4.2. Здійснювати моніторинг фінансових результатів діяльності суб’єктів господарювання, які не виплачують зарплату, виплачують її менше законодавчо встановленого розміру, проте отримують прибутки згідно з відомостями фінансової звітності, нарощують обсяги виробництва або обсяги капітальних інвестицій, та забезпечити подання інформації Чернігівській міській раді, прокуратурі м. Чернігова, територіальній державній інспекції праці у Чернігівській області та іншим контролюючим органам для відповідного реагування.

4.3. Активізувати роботу щодо виявлення та упередження здійснення громадянами діяльності без реєстрації у податкових органах та державної реєстрації їх як суб’єктів господарювання, виявлення фактів нелегального використання праці, встановлення та унеможливлення фактів розрахунків з найманими працівниками “у конвертах” і виплати заробітної плати в розмірах, менших за законодавчо встановлений рівень.

5. Управлінню земельних ресурсів міської ради (Титаренко Ю. В.) спільно з юридичним відділом міської ради (Вовк П. І.) активізувати роботу щодо застосування статті 141 Земельного кодексу України в частині припинення права користування земельними ділянками у випадку систематичної несплати земельного податку або орендної плати за земельні ділянки м. Чернігова.

6. Зобов’язати головних розпорядників коштів міського бюджету, передусім, управління міської ради: освіти (Купріяненко В. П.), охорони здоров’я (Бойко Ю. І.) та культури (Ткач Ю. В.), Деснянську (Горбань Ю. В.) та Новозаводську (Велігорський В. Ф.) районні у місті Чернігові ради:

6.1. Забезпечити контроль щодо здійснення видатків на утримання установ та закладів у межах асигнувань, передбачених кошторисами та розписами асигнувань. Не допускати взяття зобов’язань понад кошторисні призначення.

6.2. Здійснювати виплати надбавок та доплат стимулюючого характеру до заробітної плати у межах фонду оплати праці при умові повного забезпечення потреби виплат посадових окладів, надбавок та доплат обов’язкового характеру.

6.3. Вивчити причини наявності дебіторської та кредиторської заборгованостей бюджетних установ, вжити заходів щодо їх скорочення.

6.4. Забезпечити безумовне дотримання вимог статті 26 Бюджетного кодексу України щодо організації ефективної системи внутрішнього фінансового контролю на всіх стадіях бюджетного процесу.

6.5. Посилити ефективність використання власних надходжень бюджетних установ, що зараховуються до спеціального фонду міського бюджету міста Чернігова. Здійснювати фінансування за рахунок власних надходжень спеціального фонду міського бюджету міста Чернігова видатків, які не забезпечені призначеннями загального фонду бюджету.

7. Управлінню освіти міської ради (Купріяненко В. П.) та управлінню охорони здоров’я міської ради (Бойко Ю. І.) використання освітньої та медичної субвенцій з державного бюджету здійснювати в обсягах, передбачених у Законі України “Про Державний бюджет України на 2015 рік”, з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 року № 65 “Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету” зі змінами.

8. Додаток до цього рішення є його невід’ємною частиною.

9. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Кравченко М. О.) та комунальному підприємству “Редакція Чернігівської міської газети “Чернігівські відомості” Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Кухаря В. В., першого заступника міського голови Миргородського М. М., заступників міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків, заступника міського голови – начальника фінансового управління Чернігівської міської ради Бистрова В. Е. та постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету (Москаленко І. І.).

 

 

Міський голова                                                                                                         О. В. Соколов 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.