Вівторок 16 серпня 2022 р. 17:10 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Виконання бюджету

       

УКРАЇНА 

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(сорок четверта сесія шостого скликання)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

26 вересня 2014 року

 
Про виконання міського бюджету
за І півріччя 2014 року

 

Керуючись пунктом 23 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та статтями 28 та 80 Бюджетного кодексу України зі змінами і доповненнями, міська рада вирішила:

1.         Затвердити Звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2014 року:

за доходами в сумі 560 191 484,79 грн, у тому числі за доходами загального фонду міського бюджету в сумі 475 158 632,93 грн та за доходами спеціального фонду міського бюджету в сумі 85 032 851,86 грн;

за видатками в сумі 589 894 921,02 грн, у тому числі за видатками загального фонду міського бюджету в сумі 518 314 699,96 грн та за видатками спеціального фонду міського бюджету в сумі 71 580 221,06 грн;

за кредитуванням спеціального фонду міського бюджету в сумі           -60 065,66 гривень.

2. Державній податковій інспекції у м. Чернігові Головного управління Міндоходів у Чернігівській області (Олійник В. І.), Чернігівській митниці Міндоходів (Вечер В. Г.), виконавчому комітету міської ради забезпечити виконання завдань з мобілізації надходжень до державного та міського бюджетів податків, зборів (обов’язкових платежів) в обсягах, визначених розписами міського та державного бюджетів на 2014 рік.

3. Виконавчим комітетам міської та районних у місті Чернігові рад:

3.1. Активізувати роботу міської та районних комісій щодо забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, погашення заборгованості із заробітної плати та аналізу фінансово-господарської діяльності підприємств щодо своєчасної виплати заробітної плати у розмірах, не нижчих встановленого законодавством рівня, заслуховувати керівників підприємств, де заробітна плата виплачується менше встановленого законодавством рівня.

3.2. Здійснювати постійний моніторинг з погашення суб’єктами господарювання заборгованості із виплати заробітної плати. За результатами моніторингу надавати пропозиції щодо заслуховування керівників підприємств, які не вживають достатніх заходів щодо скорочення цієї заборгованості.

4. Державній податковій інспекції у м. Чернігові Головного управління Міндоходів у Чернігівській області (Олійник В. І.):

4.1. Вжити конкретні кроки та заходи, спрямовані на скорочення реальних обсягів податкового боргу до бюджетів усіх рівнів.

4.2. Здійснювати моніторинг фінансових результатів діяльності суб’єктів господарювання, які не виплачують зарплату, виплачують її менше законодавчо встановленого розміру, проте отримують прибутки згідно з відомостями фінансової звітності, нарощують обсяги виробництва або обсяги капітальних інвестицій, та забезпечити подання інформації Чернігівській міській раді, прокуратурі м. Чернігова, територіальній державній інспекції праці у Чернігівській області та іншим контролюючим органам для відповідного реагування.

4.3. Активізувати роботу щодо виявлення та упередження здійснення громадянами діяльності без реєстрації у податкових органах та державної реєстрації їх як суб’єктів господарювання, виявлення фактів нелегального використання праці, встановлення та унеможливлення фактів розрахунків з найманими працівниками “у конвертах” і виплати заробітної плати в розмірах, менших за законодавчо встановлений рівень.

5. Управлінню земельних ресурсів міської ради (Титаренко Ю. В.) спільно з юридичним відділом міської ради (Вовк П. І.) активізувати роботу щодо застосування статті 141 Земельного кодексу України в частині припинення права користування земельними ділянками у випадку систематичної несплати земельного податку або орендної плати за земельні ділянки м. Чернігова.

6. Зобов’язати головних розпорядників коштів міського бюджету, передусім, управління міської ради: освіти (Купріяненко В. П.), охорони здоров’я (Бойко Ю. І.) та культури (Ткач Ю.В.), Деснянську (Горбань Ю. В.) та Новозаводську (Велігорський В. Ф.) районні у місті Чернігові ради:

6.1. Забезпечити неухильне виконання заходів щодо економії бюджетних коштів, затверджених розпорядженнями голови Чернігівської міської ради від 14 березня 2014 року №44-р “Про економію коштів міського бюджету та недопущення втрат бюджету”, від 31 березня 2014 року № 57-р “Про затвердження Плану заходів щодо наповнення бюджету міста, вишукання додаткових джерел надходжень до них, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2014 році” та від 31 липня 2014 року № 144-р “Про жорстку економію використання коштів бюджету міста Чернігова у 2014 році”.

6.2. Забезпечити контроль щодо здійснення видатків на утримання установ та закладів у межах асигнувань, передбачених кошторисами та розписами асигнувань. Не допускати взяття зобов’язань понад кошторисні призначення.

6.3. Здійснювати виплати надбавок та доплат стимулюючого характеру до заробітної плати у межах фонду оплати праці при умові повного забезпечення потреби виплат посадових окладів, надбавок та доплат обов’язкового характеру.

6.4. Вивчити причини наявності дебіторської та кредиторської заборгованостей бюджетних установ, вжити заходів щодо їх скорочення.

6.5. Забезпечити безумовне дотримання вимог статті 26 Бюджетного кодексу України щодо організації ефективної системи внутрішнього фінансового контролю на всіх стадіях бюджетного процесу.

6.6. Посилити ефективність використання власних надходжень бюджетних установ, що зараховуються до спеціального фонду міського бюджету. Здійснювати фінансування за рахунок власних надходжень спеціального фонду видатків, які не забезпечені призначеннями загального фонду бюджету.

6.7. Продовжити протягом 2014 року проведення експерименту із запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів відповідно до положень наказу Міністерства фінансів України від 09.07.2010 року № 679 “Про деякі питання проведення експерименту із запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів”, своєчасно подавати на затвердження до фінансового управління міської ради (Бистров В. Е.) проекти нових паспортів бюджетних програм з урахуванням змін та у термін до 20 січня 2015 року надати звіти про виконання паспортів бюджетних програм за підсумками 2014 року.

7. Додаток до цього рішення є його невід’ємною частиною.

8. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству “Редакція Чернігівської міської газети “Чернігівські відомості” Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету (Москаленко І. І.) та заступників міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.Міський голова                                                                                                            О. В. Соколов

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.