Четвер 09 лютого 2023 р. 14:22 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Рішення виконкому


УКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 від 23 травня 2005 року                                                                                                    № 93

Про визначення часу
відвідування дітьми ігрових
залів, комп’ютерних клубів,
відеотек та дискотек

 Відповідно до ст.ст. 30, 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання Указу Президента України від 21 лютого 2003 року № 154-2003 "Про Державну програму запобігання дитячій бездоглядності на 2003-2005 роки", з метою розв’язання проблем дитячої бездоглядності, виконавчий комітет Чернігівської міської ради   в и р і ш и в:

 1. Зобов’язати суб’єктів підприємницької діяльності, у підпорядкуванні  яких  знаходяться ігрові зали, комп’ютерні клуби, відеотеки, дискотеки заборонити доступ до цих об’єктів та перебування у них дітей, що не досягли повнолітнього віку з 21-ї години під час навчального року та з
22-ї  години  у літній період.

 2. Управлінню торгівлі, послуг та розвитку підприємництва (Коваленко В.В.), відділу у справах сім’ї та молоді (Голуб В.Л.), управлінню освіти міської  ради (Лещенко Н.П.), головам Деснянської (Сенькович М.О.) та Новозаводської (Мовша М.Б.) районних рад здійснювати контроль за діяльністю ігрових залів, комп’ютерних клубів, відеотек, дискотек та інших місць відпочинку щодо перебування у них дітей у вечірній час.

 3. Управлінню торгівлі, послуг та розвитку підприємництва Чернігівської міської ради (Коваленко В.В.) в разі виявлення фактів перебування дітей в ігрових залах, комп’ютерних клубах, відеотеках, дискотеках після встановленого пунктом  1  цього рішення  часу вирішувати питання про позбавлення дозволу на розміщення об´єкту на здійснення даної діяльності згідно з діючим законодавством.

4. Міському відділу  УМВС  України  в  Чернігівській   області (Альохін Е.В.) здійснювати контроль за виконанням пункту 1 даного рішення суб’єктами підприємницької діяльності.

5. Прес-службі Чернігівської міської ради (Демчук І.С.) забезпечити висвітлення даного рішення в засобах масової інформації.

6. Контроль за виконанням  цього рішення покласти на першого заступника міського голови Білоусова О.О. та заступника міського голови Бешуна В.П. 

 

 Міський голова                                                                                        О.В. Соколов 

 Заступник міського голови –
         керуючий справами виконкому                                                          В.М. Заіка


Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.