Четвер 09 лютого 2023 р. 15:10 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Рішення виконкому


УКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 від 31 липня 2006 року                                                                                                        № 181

Про послуги з утримання
будинків і споруд та
прибудин­кових територій

 Керуючись пп.2 п."а" ст.28, пп.1 п."а" ст.30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ч.2 ст.14, ст.31 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", ст.1 Закону України "Про відповідальність суб'єктів підприємницької діяльності за несвоєчасне внесення плати за спожиті комунальні послуги та утримання прибудинкових територій"  та Постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2005р. №560 "Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій", з метою підвищення якості послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій,  забезпечення прозорості плати за них і повного відшкодування тарифами економічно обґрунтованих витрат на їх виконання, виконавчий комітет міської ради вирішив:

 Для забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків і споруд та прибудинкових територій затвердити Обов'язковий перелік послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (далі - Обов'язковий перелік житлових послуг) згідно з додатком 1. Виконання послуг, що включені до цього переліку, в обов'язковому порядку забезпечується житлово-експлуатаційними підприємствами (далі - Виконавці) та оплачується квартиронаймачем/власником квартири (далі – Споживач) за рахунок плати за житлові послуги.

 Затвердити для застосування житлово-експлуатаційними підприємствами міської ради та погодити для застосування Виконавцями інших форм власності тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для населення (далі – Тарифи на житлові послуги) згідно з додатком 2. 

 Вартість послуг із розрахунку за 1 м2 загальної площі квартири для конкретного будинку визначається Виконавцем, виходячи із затвердженого Обов'язкового переліку житлових послуг та тарифів на них.

 Розмір плати за послуги із розрахунку за загальну площу  квартири, встановлений у гривнях, шляхом множення вартості послуг із розрахунку за 1 м2 загальної площі на загальну площу квартири, підлягає округленню до двох знаків після коми.

 Вартість додаткових послуг (робіт), що надаються населенню житлово-експлуатаційними підприємствами (крім передбачених  Обов'яз­ковим переліком житлових послуг), визначається виконавцями на договірних засадах.

 Затвердити для застосування житлово-експлуатаційними підприємствами міської ради Положення про спеціальні фонди для проведення поточних ремонтів згідно з додатком 3. Виконавцям внести відповідні зміни до статутів підприємств.

 Рекомендувати Виконавцям інших форм власності утворити аналогічні спеціальні фонди на проведення поточних ремонтів.

 Затвердити та з 1 січня 2007 року ввести в дію Положення про виконання Споживачами поточного ремонту за власний рахунок та визначення вартості житлових послуг для таких Споживачів згідно з додатком 4.

 Деснянській та Новозаводській районним у місті радам (Сенькович М.О., Глиняний О.І.), управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Антошин В.Л.) до 1 січня 2007 року разом з Виконавцями організувати роботу по врахуванню факту виконання Споживачами поточних ремонтів за власний рахунок. Налагодити на підприємствах відповідний облік.

 Виконавцям послуг:

 9.1. Забезпечити проведення роз'яснювальної роботи щодо положень цього рішення та інформування населення про вартості послуг для кожного конкретного будинку.

 9.2. Забезпечити укладання договорів з підрядними організаціями для надання окремих видів послуг у межах коштів, передбачених тарифами, та своєчасне проведення розрахунків відповідно до фактично одержаних від населення та бюджету коштів за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

 9.3. Забезпечити укладання/переукладання договорів зі Споживачами про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій відповідно до положень цього рішення.

 9.4.  До 1 січня 2007 року розробити та погодити в управлінні житлово-комунального господарства міської ради графіки проведення поточних ремонтів у межах коштів, що планується накопичити. Довести ці графіки до споживачів.

 9.5. До 1 січня 2007 року налагодити ведення аналітичного бухгалтерського обліку на підприємствах у розрізі окремих послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

  Затвердити для застосування житлово-експлуатаційними підприємствами міської ради та погодити для застосування Виконавцями інших форм власності ціну на послуги з утримання будинків і споруд для власників/орендарів (юридичних чи фізичних осіб) нежилих приміщень, вбудованих або прибудованих до житлових будинків, згідно з додатком 5.

  Затвердити граничні тарифи на послуги з вивезення, прийому і знешкодження твердих побутових відходів та рідких нечистот згідно з додатком 6.

  Вважати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 20 березня 2000р. №63 "Про дольову участь власників (орендарів) переобладнаних, вбудованих і прибудованих нежитлових приміщень у відшкодуванні витрат, пов'язаних з утриманням житлових будинків та прибудинкових територій", від 25 квітня 2000р. №97 "Про введення в дію тарифів на житлово-комунальні послуги", від 2 червня 2000р. № 138 "Про внесення змін до рішення виконкому від 25 квітня 2000року № 97", від 23 січня 2001р. № 11 "Про внесення змін до рішення виконкому від 25 квітня 2000р. № 97" та від 15 вересня 2003р. № 197 "Про тарифи на послуги з вивезення та знешкодження побутових відходів і рідких нечистот".

  Відділу зв'язків з громадськістю міської ради (Соломаха І.Г.) та комунальному підприємству "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" (Мокроусова І.М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у десятиденний термін.

  Це рішення, крім пункту 7, вводиться в дію з дня офіційного оприлюднення.

  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Літвінова М.І.

 

Секретар міської ради                                                                                   В.В.Голець 

Заступник міського голови –
       керуючий справами виконкому                                                                 Л.В.Сенченко


Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.