Четвер 09 лютого 2023 р. 13:42 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Рішення виконкому


УКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 від 19 листопада 2007 року                                                                                                № 297

Про вартість проїзду
в міському
пасажирському транспорті

 Відповідно до підпункту 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 3 статті 8 Закону України «Про міський електричний транспорт», статті 31 Закону України «Про автомобільний транспорт», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 р. №1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)», виконавчий комітет міської ради вирішив:

 1. Встановити для комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради  вартість разового квитка в автобусі з кількістю місць для сидіння більше сімнадцяти у розмірі   1,00 грн.

 2. Погодити для інших суб’єктів господарювання граничну вартість разового квитка в автобусі з кількістю місць для сидіння більше сімнадцяти у розмірі   1,00  грн.

 3. Викласти у новій редакції підпункт 1.2. пункту 1 рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 21 серпня 2006 р. № 204 «Про вартість проїзду в міському пасажирському транспорті»:

 1.2. Вартість місячних проїзних квитків у тролейбусі:

 Вид місячного проїзного квитка  Вартість місячного проїзного квитка, грн.
  Громадський  48,00
 Студентський  24,00
 Учнівський  12,00
 Для юридичних осіб  
 повний  72,00
 дійсний в робочі дні    48,00

4. Вважати такими, що втратили чинність, пункт 1 рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 10 грудня 2004р. № 288 «Про вартість проїзду в міському пасажирському транспорті» у частині щодо цін у автобусі з кількістю місць для сидіння більше сімнадцяти, пункт 2 рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 19 червня 2006 р. №134 «Про визнання таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 1 серпня 2005 р. №165 «Про вартість проїзду в міському пасажирському транспорті».

5. Відділу зв'язків з громадськістю міської ради (Соломаха І.Г.) та комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І.М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у десятиденний термін.

6.  Це рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на першого  заступника міського голови Білоусова О.О.

 

 Міський голова                                                                                       О.В.Соколов 

Заступник міського голови - 
        керуючий справами виконкому                                                           С.Г.Віхров


Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.