Неділя 02 квітня 2023 р. 05:12 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Рішення виконкому


УКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 від 15 вересня 2008 року                                                                                                         № 251

Про послуги з утримання
будинків  і споруд та
прибудинкових територій

 Керуючись пп.2 п."а" ст.28, пп.1 п."а" ст.30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ч.2 ст.14, ст.31 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", ст.1 Закону України "Про відповідальність суб'єктів підприємницької діяльності за несвоєчасне внесення плати за спожиті комунальні послуги та утримання прибудинкових територій"  та Постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2005р. №560 "Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій", з метою підвищення якості послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій,  забезпечення прозорості плати за них і повного відшкодування тарифами економічно обґрунтованих витрат на їх виконання, виконавчий комітет міської ради вирішив:

 Для забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків і споруд та прибудинкових територій затвердити Обов'язковий перелік послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (далі – Обов'язковий перелік житлових послуг) згідно з додатком 1. Виконання послуг, що включені до цього переліку, в обов'язковому порядку забезпечується житлово-експлуатаційними підприєм­ствами (далі – Виконавці) та оплачується квартиронаймачем/власником квартири (далі – Споживач) за рахунок тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

 Затвердити на термін до 1 січня 2009 року тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для населення житлових будинків, які знаходяться на обслуговуванні або балансоутримувачами яких є комунальні підприємства міської ради згідно з додатком 2.

 Затвердити та ввести у дію з 1 січня 2009 року тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для населення житлових будинків, балансоутримувачами яких є комунальні підприємства міської ради (далі – економічно обґрунтовані тарифи) згідно з додатком 3.

 Вартість додаткових послуг (робіт), що надаються населенню житлово-експлуатаційними підприємствами (крім передбачених Обов'яз­ковим переліком житлових послуг), визначається виконавцями на договірних засадах.

 Для визначення розміру тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для населення житлових будинків, які передані на обслуговування або баланс комунальних підприємств міської ради після введення у дію цього рішення:

 5.1. Затвердити на термін до 1 січня 2009 року тарифи на окремі послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій згідно з додатком 4.

 5.2. Затвердити та ввести у дію з 1 січня 2009 року тарифи на окремі послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій згідно з додатком 5.         

 5.3. Розмір тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для конкретного будинку визначається Виконавцем, виходячи із затвердженого Обов'язкового переліку житлових послуг та тарифів на них ( додатки 4, 5 до цього рішення).       

 Затвердити для застосування Виконавцями комунальної форми власності тариф на послуги з утримання будинків для власників/орендарів (юридичних чи фізичних осіб) нежилих приміщень, вбудованих або прибудованих до зазначених будинків згідно з додатком 6.

 Погодити для застосування при визначенні розміру тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій Виконавцями некомунальної форми власності граничні тарифи на окремі послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій на рівні затверджених для комунальних підприємств міської ради (додатки 4, 5 до цього рішення). Конкретні розміри тарифів на окремі послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій встановлюються цими суб’єктами господарювання у межах граничних тарифів. 

 Розмір тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для конкретного будинку визначається виходячи із переліку послуг, що фактично надаються споживачам.

 У разі необхідності Виконавці некомунальної форми власності можуть вносити пропозиції до виконавчого комітету міської ради щодо погодження інших розмірів тарифів

 Затвердити Положення про виконання Споживачами поточного ремонту за власний рахунок та визначення розміру тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для таких Споживачів згідно з додатком 7. 

 Виконавцям послуг:

 9.1. Забезпечити проведення роз'яснювальної роботи щодо положень цього рішення та інформування населення про розмір тарифів для кожного конкретного будинку.

 9.2. Забезпечити укладання договорів з підрядними організаціями для надання окремих видів послуг у межах коштів, передбачених тарифами, та своєчасне проведення розрахунків відповідно до фактично одержаних від населення та бюджету коштів за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

 9.3. Забезпечити укладання/переукладання договорів зі Споживачами про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій відповідно до положень цього рішення.

 9.4. Забезпечити ведення окремого бухгалтерського обліку по кожному будинку, що обслуговується.

 9.5. Розробити та погодити з управлінням житлово-комунального господарства графіки виконання поточного ремонту. Забезпечити щоквартальну звітність по зазначеним роботам. 

 Управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Антошин В.Л.) забезпечити контроль за відповідністю цьому рішенню фактичних обсягів надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій Виконавцями, незалежно від їх відомчого підпорядкування та форми власності.

 Затвердити комунальним підприємствам Чернігівської міської ради  та погодити для застосування іншими суб’єктами господарювання тарифи на послуги з вивезення, вивезення та знешкодження твердих побутових відходів і з вивезення та прийому рідких нечистот:

 Найменування послуг    Тариф з урахуванням ПДВ, грн./м3
 Населення  Інші споживачі
 Вивезення твердих побуто­вих відходів  13,10  17,64
 Вивезення та знешкодження твердих побуто­вих відходів (За договорами з населенням приватного сектору)  18,96  
 Вивезення рідких нечистот  26,16  27,36
 Прийом рідких нечистот  1,68  3,90
 

 Зазначені вище тарифи є граничними для суб'єктів господарювання некомунальної форми власності. Конкретні розміри тарифів встановлюються  цими суб’єктами у межах граничних тарифів.

 Для розрахунків з житлово-експлуатаційними організаціями, застосо­вуються тарифи, встановлені для розрахунків з населенням. 

 Тарифи на послугу з вивезення твердих побутових відходів за разовими замовленнями та промислових відходів визначаються за домовленістю сторін.

 Погодити ПП"Гранпласт" тарифи на послуги зі знешкодження побутових відходів (з урахуванням ПДВ) :

 

 Тариф для населення  грн./м3  4,02
 Тариф для інших споживачів  грн./м3  7,05

 Для розрахунків комунальним підприємством "АТП 2528" Чернігівської міської ради (при вивезенні побутових відходів за замовленнями населення) та з житлово-експлуатаційними організаціями застосовуються тарифи, встановлені для розрахунків з населенням. 

 Погодити вартість послуг з технічного обслуговування ліфтів  – 263,75 грн. за ліфт (з урахуванням ПДВ).

 Вважати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 31 липня 2006р. №181 "Про послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій", від 22 січня 2007р. № 8 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради №181 від 31 липня 2006року "Про послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій"" та від 21 січня 2008р. № 7 "Про тарифи на послуги з вивезення, прийому та знешкодження твердих побутових відходів та рідких нечистот в м.Чернігові".

 Відділу зв'язків з громадськістю міської ради (Соломаха І.Г.) та комунальному підприємству "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" (Мокроусова І.М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у десятиденний термін.

 Це рішення вводиться в дію з дня офіційного оприлюднення.

 Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Літвінова М.І.


 Міський голова                                                                                  О.В.Соколов 

 Заступник міського голови-
        керуючий справами виконкому                                                    С.Г.Віхров


Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.