Неділя 02 квітня 2023 р. 04:57 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Рішення виконкому


УКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 від 20 липня 2009 року                                                                                                          №187

 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 29 грудня 2007 року №341 «Про встановлення розміру плати за послуги з оформлення документації, пов’язаної із благоустроєм міста»

 Відповідно до підпункту 2 пункту "а" статті 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Чернігівської міської ради вирішив: 

 1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 29 грудня 2007 року №341 «Про встановлення розміру плати за послуги з оформлення документації, пов’язаної із благоустроєм міста» та  викласти додаток до рішення Плата за послуги з оформлення документації, пов’язаної із благоустроєм міста, що надаються комунальним підприємством «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради у редакції, що додається.

 2. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І.Г.) та комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І.М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у десятиденний термін у газеті та на офіційному web-сайті міської ради.

3. Це рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого  заступника міського голови Білоусова О.О.

 

 Міський голова                                                                                     О.В.Соколов 

 Заступник міського голови -
         керуючий справами виконкому                                                       С.Г.Віхров


Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.