Неділя 02 квітня 2023 р. 04:55 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Рішення виконкому


УКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 від 3 грудня 2009 року                                                                                                                №332

Про звільнення від сплати за
послуги з оформлення документації,
пов'язаної з благоустроєм міста

 Відповідно до статті 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 28 Закону України “Про благоустрій населених пунктів” і Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 року № 1045, виконавчий комітет Чернігівської міської ради вирішив:

 1. Звільнити організації, установи бюджетів усіх рівнів та роботи, які фінансуються з міського бюджету, від сплати за послуги з оформлення документації, пов'язаної з благоустроєм міста, що надаються комунальним підприємством «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради.

 2. Зобов’язати їх висаджувати зелені насадження замість знесених у трикратному розмірі та забезпечувати догляд за ними упродовж трьох років за узгодженням із комунальним підприємством ”Зеленбуд” Чернігівської міської ради.

 3. Фінансування витрат, зазначених у пункті 1 цього рішення щодо надання послуг, комунальному підприємству ”Дільниця з контролю за благоустроєм міста” Чернігівської міської ради (Федорець І.В.) проводити за рахунок коштів, які залишаються на потреби підприємства згідно з пунктом 2.3. розпорядження міського голови від 2 грудня 2002 року №446-р ”Про порядок відшкодування втрат зеленого господарства від знесення зелених насаджень”.

 4. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І.Г.) та комунальному підприємству ”Редакція Чернігівської міської газети ”Чернігівські відомості” Чернігівської міської ради (Мокроусова І.М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у десятиденний термін.

 5. Це рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення.

 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Білоусова О.О.


Міський голова                                                                                                               О.В.Соколов 

Заступник міського голови -
       керуючий справами виконкому                                                                                 С.Г.Віхров


Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.