Неділя 02 квітня 2023 р. 04:53 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Рішення виконкому


УКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 від 15 березня 2010 року                                                                                                              № 38

Про транспортне забезпечення
населення  міста  Чернігова
на весняно-літній період 2010 року

 Відповідно до підпункту 10 пункту ”а” статті 30 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 7 Закону України ”Про автомобільний транспорт”, Програми економічного і соціального розвитку міста Чернігова на 2010 рік, затвердженої рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 21 грудня 2009 року №337, та з метою покращання забезпечення пасажирських перевезень населення міста Чернігова на весняно-літній період 2010 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради вирішив:

 1. Управлінню транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради (Воронін В.В.):

 1.1. Забезпечувати організацію пасажирських перевезень відповідно до мережі міських автобусних маршрутів загального користування в місті Чернігові, затвердженої рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 24 грудня 2008 року №364.

 1.2. З 10 квітня до 10 жовтня 2010 року включно, щовівторка та щочетверга забезпечувати виконання графіку перевезень жителів міста Чернігова до дачних масивів на весняно-літній період 2010 року, що додається.

 1.3. Спільно з Чернігівською районною державною адміністрацією (Горбань А.Т.) вирішити питання щодо проведення ремонту доріг до дачних масивів.

 1.4. Спільно з перевізниками, автобуси яких працюють на міських маршрутах у звичайному та режимі маршрутного таксі:

 1.4.1. Переглянути розклад руху автобусів на весняно-літній період з урахуванням потреб населення та роботи підприємств міста.

 1.4.2. Забезпечити виконання водіями і кондукторами правил перевезення пасажирів та культури їх обслуговування, особливо пільгових категорій, та дотриманням розкладу руху автобусів.

 1.4.3. Поновити екіпіровку автобусів, які працюють на міських маршрутах.

 1.4.4. Організувати перевезення жителів міста до кладовищ у поминальні та святкові дні 11-12 квітня і 9 травня 2010 року, приділивши особливу увагу пасажирським перевезенням до кладовища Яцево.

 1.5. Спільно з Чернігівським відділенням Державтоінспекції з обслуговування адміністративної території міста Чернігова та автомобільно-технічної інспекції (підпорядкованим управлінню ДАІ) при УМВС України в Чернігівській області (Ольховик М.Г.) організувати 11-12 квітня 2010 року регулювання дорожнього руху по вулицях Шевченка, Кленовій та на території біля кладовища Яцево.

 1.6. Спільно з відкритим акціонерним товариством ”Чернігівавтосервіс” (Козир В.О.) забезпечити 11-12 квітня 2010 року максимальне залучення автобусів великої місткості на тимчасові маршрути до кладовища Яцево.

 2. Управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради (Антошин В.Л.):

 2.1. Спільно з управлінням транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради (Воронін В.В.) і Чернігівським відділенням Державтоінспекції з обслуговування адміністративної території міста Чернігова та автомобільно-технічної інспекції (підпорядкованим управлінню ДАІ) при УМВС України в Чернігівській області (Ольховик М.Г.) до 30 березня 2010 року провести обстеження доріг, якими здійснюється рух пасажирського транспорту загального користування і розташовані зупинки громадського транспорту, та до 1 червня 2010 року усунути виявлені недоліки. У першу чергу виконати ремонтно-будівельні роботи проїжджої частини вулиці Шевченка на дільниці від вулиці Малиновського до вулиці Кленової з подальшим нанесенням дорожньої розмітки по всій довжині цього дорожнього полотна до кладовища Яцево.

  2.2. Протягом ІІ-ІІІ кварталів 2010 року поновити дорожні знаки 5.43. ”Місце зупинки тролейбуса” на зупинках громадського транспорту.

 3. Комунальному підприємству ”Чернігівське тролейбусне управління” Чернігівської міської ради (Коржов О.А.):

 3.1. Забезпечити плановий випуск та регулярність руху тролейбусів і автобусів відповідно до укладених договорів.

 3.2. Внести зміни до розкладу руху тролейбусів і автобусів, що працюють у напрямку залізничного вокзалу, з урахуванням часу відправлення і прибуття приміських поїздів.

 3.3. До 1 червня 2010 року розробити заходи щодо енергозбереження та провести своєчасну підготовку підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років.

 4. Рекомендувати перевізникам, автобуси яких працюють на міських маршрутах у звичайному та режимі маршрутного таксі на бездотаційних засадах, безплатно перевозити пасажирів таких пільгових категорій:

  – Герої України; Герої Радянського Союзу; Герої Соціалістичної праці;

 Почесні громадяни міста; інваліди війни; учасники бойових дій; члени сімей загиблих учасників бойових дій; особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 1; особи, які супроводжують інвалідів І групи або дітей-інвалідів; інваліди І групи загального захворювання; діти-інваліди; діти-сироти; діти віком до 6 років (без надання окремого місця);

  – учні загальноосвітніх навчальних закладів при наявності учнівського квитка – 50 % від вартості проїзду в автобусах загальною місткістю понад двадцять два пасажири.

 5. Головам Деснянської (Сенькович М.О.) та Новозаводської (Глиняний О.І.) районних у місті Чернігові рад спільно з власниками торгових кіосків, розташованих на зупинках міського пасажирського транспорту, у термін до 1 травня 2010 року організувати (за необхідністю) ремонт павільйонів для очікування транспорту та привести у належний стан прилеглу до них територію.

 6. Комунальному підприємству ”Редакція Чернігівської міської газети ”Чернігівські відомості” Чернігівської міської ради (Мокроусова І.М.) у десятиденний термін оприлюднити це рішення.

 7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Білоусова О.О.

 

Міський голова                                                                                                            О.В.Соколов 

Заступник міського голови –
        керуючий справами виконкому                                                                              С.Г.Віхров

 


Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.