Неділя 02 квітня 2023 р. 06:04 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Рішення виконкому


УКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 від 15 березня 2010 року                                                                                                            № 39

Про стан виконання Державної
програми подолання дитячої
безпритульності і бездоглядності
на 2006-2010 роки

 Відповідно до підпункту 2) пункту а) частини 1 статті 32, підпункту 1) пункту а) та підпункту 3) пункту б) частини 1 ст. 34, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись законами України «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» та заслухавши доповідь начальника управління освіти міської ради Купріяненка В.П., виконавчий комітет міської ради вирішив:

 1. Управлінням та відділам міської ради продовжити співпрацю щодо запобігання дитячій безпритульності та бездоглядності у місті Чернігові, забезпечення соціально-правового захисту безпритульних і бездоглядних дітей, їх соціалізації, реабілітації та адаптації у суспільстві.

 2. Управлінням та відділам міської ради: освіти (Купріяненко В.П.), у справах сім‘ї та молоді (Голуб В.Л.), міському центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді (Сердюк О.С.), Деснянській та Новозаводській районним у місті Чернігові радам (Сенькович М.О., Глиняний О.І.) спільно з Чернігівським міським відділом УМВС України в Чернігівській області (Парфентьєв В.М.) активізувати профілактичну роботу щодо запобігання насильства над дітьми, а також роботу з неповнолітніми, схильними до правопорушень, з неблагополучними сім’ями та сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, вживати заходів адміністративного впливу до батьків, які неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки.

 3. Деснянській та Новозаводській районним у місті Чернігові радам (Сенькович М.О., Глиняний О.І.) удосконалювати роботу органів опіки та піклування щодо забезпечення ними захисту прав дітей, які залишились за межами сімейного виховання або проживають у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах.

4. Управлінню освіти міської ради (Купріяненко В.П.) активізувати у навчальних закладах роботу з батьківською громадою, з цією метою впроваджувати інноваційні форми та методи роботи з батьками щодо підвищення їх виховного впливу на формування навичок здорового способу життя у своїх дітей.

 5. Відділу у справах сім‘ї та молоді міської ради
(Голуб В.Л.) створити та постійно поновлювати базу даних про дітей незахищених верств населення, які є вихованцями комунального закладу «Позашкільний навчальний заклад «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» міської ради.

 6. Відділу у справах сім‘ї та молоді міської ради
(Голуб В.Л.) спільно з Чернігівським міським відділом УМВС України в Чернігівській області (Парфентьєв В.М.) внести пропозиції щодо розгляду Чернігівською міською радою питання про обмеження перебування дітей у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних клубах, на вулицях та інших громадських місцях міста у вечірній час без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, дітей віком до 14 років після 22.00 години, а віком від 14 до 16 років після 23.00 години та передбачити притягнення до відповідальності батьків або осіб, що їх замінюють, а також суб’єктів підприємницької діяльності у разі виявлених порушень.

 7. Міському центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді
(Сердюк О.С.) активізувати діяльність консультативного пункту у міському пологовому будинку щодо роботи з матерями, які мають намір відмовитися від дитини, продовжувати здійснення соціального супроводження таких матерів.

 8. Відділу по фізичній культурі та спорту (Стецько О.М.) продовжувати роботу щодо забезпечення повноцінного навчально-тренувального процесу підвідомчих дитячо-юнацьких шкіл, комплектування їх необхідним спортивним інвентарем та обладнанням, а також сприяти залученню до занять у гуртках і спортивних секціях дітей з багатодітних, малозабезпечених та неблагополучних родин.

 9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Тунік-Фриз О.В.

 

 Міський голова                                                                                                           О.В.Соколов 

 Заступник міського голови –
        керуючий справами виконкому                                                                             С.Г.Віхров


Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.