П’ятниця 24 березня 2023 р. 04:37 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Рішення виконкому


УКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я 

 від 19 квітня 2010 року                                                                                                                  №78

Про внесення змін до Порядку
оплати за тимчасове користування місцями
розташування рекламних засобів,
які перебувають у комунальній власності
територіальної громади м. Чернігова

 Відповідно до підпункту 13 пункту “а” статті 30 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 16 Закону України „Про рекламу”, розділу 5.12. Правил забудови та використання території м. Чернігова, затверджених рішенням Чернігівської міської ради від 20 березня 2008 року (26 сесія 5 скликання), рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 20 жовтня 2008 року № 279 ”Про Порядок розміщення зовнішньої реклами на території міста Чернігова” зі змінами та доповненнями, розглянувши пропозиції робочого органу - комунального підприємства “Дільниця з контролю за благоустроєм міста” Чернігівської міської ради, виконавчий  комітет Чернігівської міської ради вирішив:

 1. Внести зміни до Порядку оплати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Чернігова, затвердженого рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 29 грудня 2007 року № 343 ”Про плату за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів” та викласти пункт 4.3. у наступній редакції:

”4.3. Обсяг соціальної реклами на засобах зовнішньої реклами, на час розміщення якої плата за тимчасове користування місцем не справляється, не може перевищувати 25% від рекламних площин, на які отримано в установленому порядку дозволи. Контроль за дотриманням цієї норми покладається на комунальне підприємство ”Дільниця з контролю за благоустроєм міста” Чернігівської міської ради.”

 2. Положення пункту 1 цього рішення стосуються виключно розповсюджувачів зовнішньої реклами, які не мають заборгованості по оплаті за тимчасове користування місцями розміщення рекламних засобів.

 3. Робочому органу – комунальному підприємству ”Дільниця з контролю за благоустроєм міста” Чернігівської міської ради внести відповідні зміни до чинних договорів.

 4. Положення пункту 1 цього рішення набувають чинності з 1 травня 2010 року та діють до 1 серпня 2010 року в частині рекламних засобів рекламною площею 18 м2і більше та до 1 грудня 2010 року – в частині інших рекламних засобів.

 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Білоусова О.О.

 

 Міський  голова                                                                                         О.В. Соколов 

 Заступник міського голови –
        керуючий справами виконкому                                                            С.Г. Віхров


Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.