Неділя 02 квітня 2023 р. 05:25 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Рішення виконкому


УКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від 17.05.2010                                                                                                                           №100

Про тарифи на послуги
водопостачання та водовідведення 

 Відповідно до підпункту 2 пункту “а” статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» і статті 13 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2006 року №959 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення», враховуючи висновки Державної інспекції з контролю за цінами в Чернігівській області щодо розрахунків економічно обґрунтованих планових витрат на виробництво послуг централізованого водопостачання та водовідведення від 20 квітня 2010 року №№  33, 34 виконавчий комітет міської ради вирішив: 

 Встановити для комунального підприємства “Чернігівводоканал” Чернігівської міської ради тарифи на послуги водопостачання та водовідведення для населення у розмірі:

Послуги

Тариф з урахуванням ПДВ, грн./м3

Водопостачання

2,49

Водовідведення

2,19

 Тарифи застосовувати для розрахунків за надання послуг водопостачання та водовідведення з населенням, яке проживає в житлових будинках та гуртожитках м.Чернігова, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості житла, житлово-експлуатаційними організаціями за послуги, які використовуються для обслуговування та утримання житла.

 Погодити для застосування суб’єктами господарювання за списком згідно з додатком тарифи на послуги водопостачання та водовідведення для населення у розмірах, встановлених для комунального підприємства «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради  пунктом 1 цього рішення.

 3. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 червня 2009 року №151 «Про тарифи на послуги водопостачання та водовідведення в м.Чернігові».

 4. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І.Г.) та комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості"» (Мокроусова І.М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у десятиденний термін у газеті та на офіційному web-сайті міської ради.

 5. Рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення.

 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Білоусова О.О.


 

Міський голова                                                                                                              О.В.Соколов  

Заступник міського голови –
        керуючий справами виконкому                                                                                С.Г.Віхров

 
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.