Четвер 09 лютого 2023 р. 00:40 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Подані проекти 2017р.

Назва проекту: "Вибір-10": впровадження науково обґрунтованої профілактики наркоманії, ВІЛ/СНІДу та злочинності серед учнів шкіл Чернігова"

 Автор – Рябуха Валерій Володимирович

 Місце реалізації: Науково-методичний центр управління освіти (вул. Шевченка, 93), Чернігівська благодійна організація «Аратта» (вул. Станіславського, 40) та в 20-ти загальноосвітніх навчальних закладах м. Чернігова.

 Короткий опис: Підготовка 42-х тренерів профілактичної програми «Вибір». Проведення «Вибору» (десять уроків-сесій) для 700 учнів в 20-ти ЗНЗ м. Чернігова. Проведення супутніх семінарів для тренерів з числа соціальних педагогів та психологів шкіл, студентів, курсантів. Проведення п’яти міжшкільних брейн-рингів для шестикласників на тему профілактики ризикованої поведінки. Створення п’яти фільмів для сесій «Вибору-10» та фільму про проект. Публікація робочого зошита для учнів «Вибору-10» та довідника для тренерів з профілактики. Конкурс малюнків та фотоконкурс на патріотичну тему.

 Вартість: 106 090 грн

 Вид проекту: Малий

 Допуск до голосування:

 

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.