Четвер 09 лютого 2023 р. 02:24 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Подані проекти 2017р.

Назва проекту: "Безкоштовний проект "Школи Чернігова-територія толерантності. Навчання підлітків безконфліктній поведінці""

 

Автор – Мазур Тамара Василівна, Філіпович Вікторія Миколаївна, Лещенко Марина Євгеніївна, Орешта Юлія Василівна

 

Місце реалізації: Безкоштовний проект буде реалізовуватись в загальноосвітніх школах м. Чернігова, в яких за результатами попереднього дослідження буде виявлено високий рівень підліткової агресивності.

 

Короткий опис: Безкоштовний проект спрямований на підлітків, що перебувають в школах на обліку в групі ризику, створення виховних умов для свідомої відмови від використання насильства як способу поведінки. Силами робочої групи проекту та студентівволонтерів факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації ЧНТУ у загальноосвітніх закладах м. Чернігова буде здійснено діагностичне дослідження проявів агресії підлітків у повсякденному житті як прояву інтолератності. Учні групи ризику пройдуть тренінгове навчання за авторською методикою, що спрямована на зниження рівня агресивності, а соціальні педагоги і шкільні психологи шкіл м. Чернігова отримають відповідне методичне забезпечення.

 

Вартість: 155 000 грн

 

Вид проекту: Малий

 

Допуск до голосування:

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.