Неділя 27 листопада 2022 р. 01:18 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Строкова військова служба

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

 

Н А К А З

 

військового комісара Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату

 

24.02.2018 м. Чернігів

 

№19од

Про черговий призов громадян

України на строкову військову

службу у квітні-травні 2018 року

1. На підставі Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" від 25.03.1992 року № 2232-12, постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 № 352, Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році», з 01 березня 2018 року по 31 травня 2018 року провести призов громадян України на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

3. Усі громадяни України, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Чернігів, вул. О. Молодчого 15, Чернігівський об’єднаний міський військовий комісаріат у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для прибуття на призовну комісію та призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату у десятиденний термін з дня початку чергового призову.

4. Усі громадяни призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають за територією м. Чернігова та Чернігівського району, зобов`язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з`явитися на призовну дільницю Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України "Про військовий обов`язок і військову службу" керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов`язані відкликати призовників з відряджень, для забезпечення своєчасного їх прибуття на призовну дільницю на вимогу військового комісаріату.

6. Призовники, які змінили місце проживання, зобов’язані в семиденний строк прибути до військового комісаріату за новим місцем проживання для взяття на військовий облік.

7. Громадяни, які ухиляються від призову на строкову військову службу і не з’являються до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

8. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника військового комісара – начальника відділення комплектування Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату.

9. Наказ довести до всього особового складу в частині, що його стосується.


 
Військовий комісар Чернігівського обєднаного 
міського військового комісаріату
полковник В.М.ПАВЛЮК 
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.