Неділя 23 лютого 2020 р. 10:17 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Проект рішення Чернігівської міської ради «Про заборону роздрібної торгівлі пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями або тютюновими виробами у тимчасових спорудах (зупинкових комплексах) розташованих на об’єктах транспортної інфраструктури у місті Чернігові»

 

Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 2 статті 156 КУпАП, з метою зменшення шкідливого впливу споживання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів на мешканців міста Чернігова, міська рада вирішила: 

1. Заборонити роздрібну торгівлю пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами у тимчасових спорудах (зупинкових комплексах), розташованих на об’єктах транспортної інфраструктури у місті Чернігові. 

2. Суб'єктам господарювання, які здійснюють діяльність в тимчасових спорудах (зупинкових комплексах), розташованих на об’єктах транспортної інфраструктури привести свою діяльність у відповідність до вимог цього рішення. 

3. Головному управлінню Державної фіскальної служби у Чернігівській області (Барановський О. В.) рекомендувати : 

3.1. Провести моніторинг дотримання суб’єктами господарювання сфери роздрібної торгівлі алкогольними напоями, що здійснюють свою діяльність у тимчасових спорудах, ліцензійних умов та Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затверджених Постановою КМ України від 30.07.1996 № 854, та у разі необхідності вжити відповідних заходів реагування; 

3.2. Враховувати вимоги пункту 1 цього рішення при видачі та переоформленні ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями або тютюновими виробами у місцях, визначених цим рішенням, як таких, де роздрібна торгівля пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями або тютюновими виробами заборонена. 

4. Чернігівському відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Чернігівській області (Реберг В. К.) та комунальному підприємству «Муніципальна варта» Чернігівської міської ради (Хрустицький В. А.) посилити контроль та вживати заходи у межах компетенції до суб’єктів господарювання, що здійснюють роздрібну торгівлю пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями або тютюновими виробами у невизначених для цього місцях торгівлі. 

5. Прес-службі міської ради (Чусь Н. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення згідно з чинним законодавством. 

6. Рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення. 

7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Ломако О.А. та постійну комісію з питань cоціально - економічного розвитку, підприємництва,  туризму  та  інвестиційної  діяльності  (Осіковська Н.С.).

 

 

Міський голова                                                                                                В. А. Атрошенко

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.