П’ятниця 29 травня 2020 р. 20:17 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

ДПІ інформує

Відповідно до Закону України від 02.10.1996 № 393/96-ВР «Про звернення громадян» звернення, оформлені належним чином і подані у встановленому порядку, підлягають обов'язковому прийняттю та розгляду.

Забороняється відмова у прийнятті та розгляді звернення з посиланням на політичні погляди, партійну належність, стать, вік, віросповідання, національність громадянина, незнання мови звернення.

Якщо питання, порушені в одержаному органом державної влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, об'єднаннями громадян або посадовими особами зверненні, не входять до їх повноважень, воно у термін не більше п'яти днів пересилається ними за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення.

У разі якщо звернення не містить даних, необхідних для прийняття обґрунтованого рішення органом чи посадовою особою, воно у той же термін повертається громадянину з відповідними роз'ясненнями.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи та
звернень громадян ДПІ у м. Чернігові