П’ятниця 29 травня 2020 р. 19:27 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

ДПІ інформує

Пунктом 2.14 Порядку подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України та проведення їх державної реєстрації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 12.04.05 № 34/5, визначено, якщо додаток до розпорядчого документа викладається в новій редакції, у грифі затвердження або відмітці до додатка зазначаються вид, дата та номер основного розпорядчого документа, а в дужках зазначаються вид, дата та номер розпорядчого документа, відповідно до якого цей додаток викладено в новій редакції.

З урахуванням викладеного у випадках, коли у форму податкової звітності вносяться лише окремі зміни (без викладення її у новій редакції), то у грифі „Затверджено” форми декларації (розрахунку) посилання на накази Державної податкової адміністрації України, якими були затверджені такі зміни не є обов’язковим.

Наприклад, у грифі „Затверджено” декларації з податку на прибуток підприємства зазначається „наказ Державної податкової адміністрації України від 29 березня 2003 року № 143”, без обов’язкового посилання на накази Державної податкової адміністрації України від 10 грудня 2003 року № 593, від 12 жовтня 2005 року № 448, від 31 березня 2006 року № 169, від 5 липня 2007 року № 408, оскільки зазначеними наказами форма декларації не викладається у новій редакції.

У грифі ”Затверджено” декларації з податку на додану вартість зазначається:

- у декларації з податку на додану вартість – „наказ ДПА України від 30.05.97 № 166 (у редакції наказу ДПА України від 17.03.08 № 159”),

- у декларації з податку на додану вартість (скорочена) – „наказ ДПА України від 23.10.98 № 499 (у редакції наказу ДПА України від 21.01.09 № 8),

- у декларації з податку на додану вартість (переробного підприємства) – „наказ ДПА України від 28.04.09 № 221)”.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи та
звернень громадян ДПІ у м. Чернігові