Понеділок 30 березня 2020 р. 01:15 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

ДПІ інформує

У червні платники Чернігівщини сплатили майже  723 мільйонів гривень податків та зборів

За інформацією управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Чернігівській області,  до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у червні поточного року надійшло майже 723 млн грн податків та зборів, що на 26 відс перевищує відповідний період минулого року.

Державний бюджет, зокрема, отримав у доходну частину 332 млн грн., що на 25 відс більше червня попереднього року. Зростання надходжень відбулось за рахунок збільшення находжень податку на доходи фізичних осіб та військового збору (на 23 відс або на 24 млн грн), рентної плати за користування надрами (на 60 відс або на 28 млн грн), податку на прибуток (майже у 4 рази або на 14 млн грн).

Іншу частину коштів (390 млн грн) отримали місцеві бюджети територіальних громад Чернігівщини. Факт червня минулого року перевищено на 26 відс або на 81 млн гривень. Найбільше сплачено податку на доходи фізичних осіб (290 млн грн або 74 відс загальної суми надходжень). Також значний вплив на наповнення бюджетів спостерігається від сплати земельного податку (57 млн грн або 15 відс), єдиного податку з підприємницької діяльності (18 млн грн.  або 5 відс ).

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за підсумками червня сплачено  410 млн гривень.  Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 29 відс або на 91 млн гривень.