Неділя 05 квітня 2020 р. 00:27 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

ДПІ інформує

До уваги підприємців, яким відмовлено у субсидії !

Головне управління ДФС у Чернігівській області інформує підприємців, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, про наступне.

Якщо, підрозділами соціального захисту населення відмовлено у призначенні субсидії на отримання житлово-комунальних послуг,  у зв’язку із відсутністю даних по сплаті єдиного соціального внеску, то такій категорії платників податків слід звернутися до податкової інспекції за місцем реєстрації та отримати довідку про сплату єдиного соціального внеску у 2018 році, яка необхідна для розгляду заяви про призначення субсидії.